قیمت تور ارزان کوش | تور ارزان قیمت و لحظه آخری کوش | تور کوش آداسی لحظه آخری  

منو
 

تاریخ تور

مقصد

قیمت

نام ایرلاین

درجه هتل

آژانسراهنمای سفر به کوش آداسی

قیمت تور ارزان کوش‌ آداسی شهری بندری و ساحلی در استان آیدین ترکیه است که در چند سال اخیر در کانون توجه بسیاری از گردشگران کشورمان قرار گرفته است. تور ارزان قیمت و لحظه آخری کوش آداسی جذابیت‌های زیادی دارد که می‌تواند آن را به مقصد بعدی سفرتان تبدیل کند. قیمت تور ارزان کوش‌ آداسی یکی از پر طرفدارترین شهرهای بندری بخش مدیترانه‌ای ترکیه است، بنابراین اغلب مواردی که در این شهر خواهید دید به آفتاب، دریا و تعطیلات سرگرم کننده خلاصه می‌شود.تور لحظه آخری ارزان کوش آداسی به خاطر خریدهای ارزان قیمت و سرگرم کننده بودنش شهرت دارد. در چند دهه‌ی اخیر قیمت تور ارزان کوش آداسی به مقصدی محبوب در میان تمام مردم جهان به خصوص اروپایی‌ها مبدل شده که بخش زیادی از آن به لطف توسعه‌ی زیرساخت‌های گردشگری بوده است.

خوشبختانه توسعه‌ی هتل‌های کوش آداسی در اطراف شهر و سواحل آن به خوبی صورت پذیرفته است. با تمام این موارد قیمت تور ارزان کوش‌ آداسی تنها محدود به مناطق شنی نمی‌شود.

این شهر، تاریخی نسبتا غنی دارد که امروزه می‌توان آثار به جامانده از دوران گذشته را در برخی نقاط آن مشاهده کرد. همه‌ی این موارد را در کنار مواهب طبیعی و مناطق توسعه‌ یافته‌ی شهری قرار دهید تا به ارزش این مقصد جذاب بیشتر پی ببرید.

اطلاعات ضرروری | آب و هوا | هزینه‌های مرسوم | حمل و نقل | جاذبه ها

 

کوشی داسی

 

اطلاعات ضروری تور لحظه آخری و ارزان قیمت کوش آداسی

اختلاف ساعت با تهران: ۱:۳۰-

زبان رسمی: ترکی

واحد پول: لیر ترکیه

نوع برق شهری: ۲۲۰ ولت/۵۰ هرتز (دوشاخه نوع C، F)

پیش شماره کشور: ۹۰+

پیش شماره شهر: ۲۵۶

شماره اضطراری: ۱۱۲

وبگاه رسمی: http://www.kusadasi.bel.tr/

 

کوش آداسی

 

آب و هوا تور کوش آداسی لحظه آخری

سواحل دریای اژه و مدیترانه هر دو آب و هوای معمول مدیترانه‌ای با زمستان‌های معتدل و تابستان‌های داغ دارند. در طول تابستان (جولای و آگوست) میانگین دمای هوا اغلب تا بالای ۳۰ درجه سانتی‌گراد بالا می‌رود. بارش باران در فصل تابستان بعید به نظر می‌رسد اما در طول زمستان می‌توان انتظار بارش‌های مکرر را داشت. اگرچه آیدین مرکز استان آیدین در نزدیکیقیمت تور ارزان کوش‌آداسی واقع شده است، اما آب و هوای این شهر به ازمیر شباهت بیشتری دارد.

 

کوشی داسی

 

هزینه های مرسوم در تور کوش آداسی ارزان قیمت 

هاستل (خوابگاه)

با پرداخت مبلغی بین ۴۰ تا ۶۵ لیر می‌توانیددر اتاقی دو نفره به مدت یک شب در قیمت تور ارزان کوش‌ آداسی اقامت داشته باشید.

هتل

میانگین قیمت انواع هتل بر اساس کیفیت و تعداد ستاره به صورت زیر است:

۱ ستاره ۹۸ تا ۱۱۸ لیر

۲ ستاره ۱۵۴ تا ۲۷۵ لیر

۳ ستاره ۱۱۳ تا ۳۱۷ لیر

۴ ستاره ۱۵۲ تا ۵۳۰ لیر

۵ ستاره ۳۴۵ تا ۸۴۸ لیر

 

کوش آداسی

 

مواد غذایی

هزینه صبحانه مقرون به صرفه: ۱۰ لیر

هزینه ناهار مقرون به صرفه: ۱۵ لیر 

هزینه شام دو نفره مقرون به صرفه: ۵۰ لیر

مک دونالد: ۱۵ لیر

آب معدنی کوچک: ۰.۸۴ لیر

آب معدنی ۱.۵ لیتری: ۱.۲۲ لیر

اگر دوست دارید خودتان آشپزی کنید، بسته به اینکه به کدام سبک از غذای غربی یا آسیایی علاقمند باشید، می‌توانید مواد غذایی مورد نیاز یک هفته‌تان را با پرداخت به ترتیب حدود ۹۹ و ۱۳۰ لیر ترکیه تهیه کنید.

 

غذای ترکی

 

به یاد داشته باشید محاسبه قیمت‌ها بر اساس میزان کالری استاندارد و مواد غذایی مورد نیاز یک انسان سالم و بالغ تنظیم شده است که اقلامی چون نان تازه، برنج سفید، گوشت قرمز گاوی، تخم مرغ، شیر (سبک غربی)، سینه‌ی مرغ (پوست کنده و بدون استخوان)، پنیر محلی (سبک غربی)، سیب درختی، موز، پرتقال، گوجه فرنگی، سیب زمینی، پیاز و کاهو می‌شود. مسلم است که اگر مواد بیشتری نیاز دارید، باید هزینه‌ی بیشتری بپردازید.

حمل و نقل در قیمت تور لحظه آخری ارزان کوش آداسی

لیت تک سفره اتوبوس۲ لیر

تعرفه عادی تاکسی ۴ لیر

تعرفه هر 1 کیلومتر جابجایی با تاکسی ۳.۵۰ لیر

تعرفه عادی ۱ ساعت انتظار تاکسی ۲۷.۵۰ لیر

 

حمل و نقل

 

در قیمت تور ارزان کوش‌ آداسی در ساعاتی مشخص از تاکسی استفاده نکنید

تاکسی‌مترها بین ساعات ۱۲ ظهر تا ۶ عصر به صورت دو برابر کرایه را حساب می‌کند. به هیچ وجه در طی این ساعات از تاکسی استفاده نکنید.

در قیمت تور ارزان کوش‌ آداسی از جمعه بازار خرید کنید

جمعه بازار قیمت تور ارزان کوش‌ آداسی جایی است که می‌توانید میوه‌ها و سبزیحات تازه و مواد غذایی دیگر را با قیمتی بسیار کم خریداری نمایید. نکته‌ی مهم اینکه این قیمت‌ها در طول صبح بالا هستند و در هنگام نزدیک شدن به ساعات پایانی روز بسیار افت می‌کنند.

 

بازار کوش آداسی

 

 


نمایش بیشتر بستن