قیمت تور ارزان آلانیا | تور ارزان قیمت و لحظه آخری آلانیا | تور آلانیا لحظه آخری 

منو
 

تاریخ تور

مقصد

قیمت

نام ایرلاین

درجه هتل

آژانسراهنمای سفر به آلانیا

قیمت تور ارزان آلانیا، یکی از شهرهای تاریخی ترکیه و مقصدی محبوب برای گردشگران فراوان این کشور است. تور ارزان قیمت و لحظه آخری آلانیا پر از جاذبه‌های فرهنگی، تاریخی و طبیعی که خاطراتی فراموش‌نشدنی برایتان رقم می‌زند.قیمت تور ارزان آلانیا در دهه‌های اخیر به عنوان یکی از مقصدهای گردشگری محبوب تور لحظه آخری ارزان آلانیا در دنیا شناخته شده است.

قرار داشتن قیمت تور ارزان آلانیا در کنار دریا، باعث شده که مقصدی عالی برای دوستداران تفریحات ساحلی باشد. مرکز آلانیا، شب‌ها به شهری پرجنب و جوش و سرزنده تبدیل می‌شود. هتل‌های آلانیا با امکانات کامل در این شهر برای گردشگران تور آلانیا لحظه آخری اران  در نظر گرفته شده است. تفریحات دیگری مثل تورهای کروز از دیگر جاذبه‌های قیمت تور ارزان آلانیا برای گردشگران است.

علاوه بر این جاذبه‌های طبیعی و ساحلی و امکانات گردشگری مدرن، آثار تاریخی هم بخش دیگری از جاذبه‌های قیمت تور ارزان آلانیا در قیمت تور ارزان ترکیه را تشکیل می‌دهند. بقایای به جامانده از یک قلعه‌ی سلجوقی و خانه‌های قدیمی با بام‌های قرمزرنگ از دیگر دیدنی‌های جذاب آلانیا است.

راهنمای سفر به آلانیا، اطلاعات لازم برای سفر به این شهر تاریخی زیبا را در اختیار شما می‌گذارد. با کمک این راهنمای سفر می‌توانید برای سفر به قیمت تور ارزان آلانیا برنامه‌ریزی کنید.

اطلاعات ضروری | آب‌و‌هوا | بهترین زمان برای سفر | هزینه‌های سفر | صرفه‌جویی در هزینه‌ها | جاذبه‌ها | رستوران

اطلاعات ضروری تور لحظه آخری و ارزان قیمت آلانیا

اختلاف ساعت با تهران

در منطقه‌ی زمانی UTC/GMT +2 قرار دارد و یک ساعت و نیم از تهران عقب‌تر است.

زبان رسمی

ترکی

واحد پول

لیر ترکیه

نوع برق شهری

۲۳۰ ولت/ ۵۰ هرتز (دوشاخه نوع C، F)

برق شهری در استانبول

برق شهری در استانبول

کد

            +۹۰ ۲۴۲

شماره‌های اضطراری

۱۱۲

جهت رانندگی

راست

وضعیت آب‌ و‌ هوا در تور آلانیا ارزان قیمت لحظه آخری

قیمت تور ارزان آلانیا آب و هوای مدیترانه‌ای با تابستان‌های گرم دارد. میانگین دمای هوا در آگوست ۲۸ درجه و میانگین سالانه‌ی دمای آب دریا ۲۱ درجه سانتی‌گراد است.

بهترین زمان برای سفر به تور آلانیا لحظه آخری

این منطقه به خاطر آب و هوای مطلوب، در فهرست محبوب ترین مقصدهای گردشگری تور ارزان قیمت آلانیا  دنیا قرار دارد. گرم‌ترین ماه‌های سال در قیمت تور ارزان آلانیا آگوست، جولای و سپتامبر است.

اگر آب و هوا  را برای سفر به قیمت تور ارزان آلانیا در نظر بگیرید، بهترین ماه‌های سال برای سفر به قیمت تور ارزان آلانیا عبارت‌اند از مارس، آوریل، مه، ژوئن، جولای، آگوست، سپتامبر، اکتبر، نوامبر و دسامبر. به طور میانگین، گرم‌ترین ماه‌های سال عبارت‌اند از جولای، آگوست و سپتامبر. فصل خشک آلانیا در ژوئن، جولای و آگوست است. سردترین ماه‌های سال ژانویه و فوریه و پرباران‌ترین ماه‌های سال ژانویه و دسامبر است. بهترین ماه برای شنا جولای، آگوست و سپتامبر است.

هزینه‌های سفر تور ارزان قیمت و لحظه آخری آلانیا

هزینه‌های روزانه در سفر به قیمت تور ارزان ترکیه

سفر ارزان تا ۱۵۰ لیره

 • هزینه‌ی اقامت در خوابگاه هاستل از ۷ تا ۲۴ لیره
 • غذای ارزان مثل کباب ماهی ۸ تا ۱۰ لیره
 • اتوبوس‌های بین شهری ۴۵ لیره

سفر میان رده از ۱۵۰ تا ۳۵۰ لیره

 • اتاق دوتخته از ۹۰ تا ۱۸۰ لیره
 • پروازهای بین شهری ۵۰ لیره
 • یک وعده غذای کامل ۴۰ لیره
 • سفرهای روزانه با قایق ۳۵ لیره

سفر لوکس بیش از ۳۵۰ لیره

 • اتاق دوتخته بیش از ۱۸۰ لیره
 • تور کروز ۴ روزه ۲۰۰ تا ۳۰۰ لیره
 • پرواز با بالون ۱۶۰ تا ۱۷۵ لیره
 • کرایه اتومبیل روزانه ۲۰ لیره

صرفه‌جویی در هزینه‌ها در تور آلانیا قیمت ارزان لحظه آخری

ترکیه در سال‌های اخیر تغییرات زیادی کرده و نسبت به سال‌های گذشته و مقصدهای گردشگری دیگر، گران‌تر شده است. بنابراین باید روش‌هایی به کار ببرید تا هزینه‌های سفرتان را تا جایی که امکان دارد، کاهش دهید. اگر مهم‌ترین هزینه‌های سفر را بشناسید، می‌توانید با مدیریت آن‌ها، به مقدار قابل توجهی در هزینه‌ی نهایی سفرتان صرفه‌جویی کنید. در ادامه با چند نکته برای کاهش هزینه‌های سفر به قیمت تور ارزان ترکیه آشنا می‌شویم.

هتل‌ها

هزینه‌ی اقامت در هتل یکی از مهم‌ترین هزینه‌های سفر به قیمت تور ارزان آلانیا است که می‌توانید با صرفه‌جویی در آن و با به کار بستن چند نکته، تا جایی که ممکن است آن را کاهش دهید. اولین نکته این است که زمان سفر شما تاثیری قابل توجه بر نرخ هتل‌ها دارد. در قیمت تور ارزان ترکیه، فصل شلوغ گردشگری از جولای تا سپتامبر است. در این ماه‌ها، نرخ هتل‌ها به بیشترین میزان خود می‌رسد. برای اینکه هتل با قیمت‌های مناسب‌تر پیدا کنید، در ماه‌های آوریل، مه یا اکتبر سفر کنید.

در موتورهای جست و جو و سایت‌های رزرو آنلاین هتل، به دنبال هتل با قیمت‌های مناسب بگردید. در این سایت‌ها معمولا تخفیف‌های خوبی برای هتل‌ها در نظر گرفته می‌شود. اگر می‌خواهید مدت زمان طولانی مثلا بیشتر از یک ماه در مقصدتان اقامت کنید، به جای هتل یک آدارتمان کرایه کنید.

غذای ارزان

هزینه‌ی غذا، دومین هزینه‌ی عمده‌ی سفر به قیمت تور ارزان آلانیا است. برای اینکه هزینه‌ی غذا خوردنتان به حداقل برسد از رستوران‌های توریستی تا جایی که ممکن است، فاصله بگیرید. این رستوران‌ها در نزدیکی اماکن توریستی قرار دارند و قیمت‌شان چندین برابر رستوران‌های عادی است. در عوض به رستوران‌های بومی و محلی را انتخاب کنید، جایی که اهالی خود شهر به آن‌ها سر می‌زنند. رستوران‌های کوچکی که غذاهای بومی و سنتی سرو می‌کنند و قیمت‌های مناسب و کیفیت‌های مطلوبی دارند.

حمل و نقل عمومی تور لحظه آخری ارزان آلانیا

برای پیدا کردن پرواز ارزان، به سایت‌های رزرو آنلاین سر بزنید. در مقصد مورد نظرتان تا جایی که امکان دارد از تاکسی استفاده نکنید. در ضمن سیستم اتوبوسرانی بین شهری قیمت تور ارزان ترکیه، خدمات عالی را با قیمت کم عرضه می‌کند. اتوبوس‌ها صندلی‌های راحتی دارند و تنها نکته‌ی منفی در مورد سفر با اتوبوس در ترکیه این است که مسیرها طولانی است.

 

جاذبه‌های گردشگری قیمت تور ارزان آلانیا

قیمت تور ارزان آلانیا جاذبه‌های تاریخی، فرهنگی و طبیعی زیادی دارد و یکی از مقصدهای محبوب گردشگری در قیمت تور ارزان ترکیه است.

 

رستوران‌های قیمت تور لحظه آخری ارزان آلانیا

رستوران‌های قیمت تور ارزان آلانیا به قدری تنوع دارند که هر سلیقه‌ای را راضی می‌کنند. کریزی هورس یکی از مشهورترین رستوران‌های قیمت تور ارزان آلانیا است که غذاهایی از اروپا و آمریکای لاتین را برای مهمانان خود سرو می‌کند. هر غروب، اجرای زنده‌ی گروه‌های موسیقی حال و هوای دیگری به رستوران می‌دهد. به همین ترتیب، رستوران‌های زیادی در قیمت تور ارزان آلانیا وجود دارد که هر کدام آشپزی یک منطقه را عرضه می‌کنند ضمن اینکه رستوران‌های سنتی فراوانی هم در قیمت تور ارزان آلانیا وجود دارد که در آنها می‌توانید بهترین غذاهای محلی ترکیه را نوش جان کنید که معمولا با ذائقه‌ی ما کاملا هماهنگ هستند.

این رستوران‌ها علاوه بر آشپزی و کیفیت غذاها، به طراحی دکوراسیون خود هم توجه ویژه‌ای دارند. رستوران‌های اطراف بازار مرکزی، معمولا رستوران‌های سنتی ترکی هستند و بین گردشگران قیمت تور ارزان آلانیا محبوب‌‌تر‌اند. این رستوران‌ها غیر از غذاهای بومی، غذاهای بین‌المللی را با قیمت‌های تقریبا قابل قبولی عرضه می‌کنند.


نمایش بیشتر بستن