قیمت تور ارزان سنگاپور | تور ارزان قیمت و لحظه آخری سنگاپور | تور سنگاپور لحظه آخری  

منو
 

تاریخ تور

مقصد

قیمت

نام ایرلاین

درجه هتل

آژانسراهنمای سفر به سنگاپور

راهنمای سفر به قیمت تور ارزان سنگاپور، شامل اطلاعات ضروری و نکات مهم در مورد سفر به تور ارزان قیمت و لحظه آخر سنگاپور است.سنگاپور در سال ۱۹۶۵ مستقل شد و تا پیش از این تاریخ، مستعمره‌ی بریتانیابود. امروزه قیمت تور ارزان سنگاپور به یکی از  پیشتازترین مراکز اقتصادی دنیا تبدیل شده است. این منطقه با توجه به استانداردهای جنوب شرق آسیا، منطقه‌ای گران  است و هر چیزی در آن در مقایسه با مناطق اطراف، دو برار قیمت دارد. جاذبه‌های تفریحی و سرگرمی‌های متعددی در تور لحظه آخری ارزان سنگاپور برای گردشگران وجود دارد: پارک‌های استوایی، غذاهای ارزان چینی و هندی، خرید، پارک‌های موضوعی جذاب، سواحل زیبا و باغ ‌وحشی که در میان بهترین‌های دنیا قرار دارد.

در ادامه با نکاتی مهم درباره‌ی سفر به قیمت تور ارزان سنگاپور آشنا می‌شویم.

اطلاعات ضروری | وضعیت آب‌و‌هوا | بهترین زمان برای سفر | هزینه‌ها | صرفه‌جویی در هزینه‌ها | جاذبه‌ها | فرهنگ غذایی | قوانین خاص

اطلاعات ضروری در تور لحظه آخری و ارزان قیمت سنگاپور

اختلاف ساعت با تهران

سنگاپور در منطقه‌ی زمانی UTC/GMT +8 hours واقع شده و ۴ ساعت و نیم از تهران جلوتر است.

زبان رسمی

انگلیسی، ماندارین، تامیل مالایی

واحد پول

دلار سنگاپور (SGD)

نوع برق شهری

ولتاژ استاندارد برق در سنگاپور ۲۲۰ تا ۲۴۰ ولت و فرکانس آن ۵۰ هرتز است. پریزها و دوشاخه‌ها در سنگاپور از نوع G است که در تصویر زیر مشخص شده است:

سنگاپور

کد کشور

+۶۵

شماره‌های اضطراری

  • پلیس: ۹۹۹
  • آتش‌نشانی و آمبولانس: ۹۹۵
  • آمبولانس برای موراد غیراضطراری: ۱۷۷۷

جهت رانندگی

چپ

فرودگاه بین‌المللی

فرودگاه چانگی سنگاپور

 

وضعیت آب‌و‌هوا در تور سنگاپور لحظه آخری ارزان قیمت

سنگاپور به خاطر موقعیت جغرافیایی و قرار گرفتن در کنار دریا، معمولا آب‌و‌هوای ثابت و یکنواختی دارد. رطوبت بالا و بارندگی زیاد ویژگی‌های اصلی آب‌و‌هوای قیمت تور ارزان سنگاپور است. میانگین دمای هوا بین ۲۵ تا ۳۱ درجه سانتی‌گراد است. در ۴۰ درصد از روزهای سال، رعد و برق اتفاق می‌افتد و میزان رطوبت نسبی بین ۷۰ تا ۸۰ درصد است. آوریل، گرم‌ترین ماه سال، ژانویه خنک‌ترین ماه و نوامبر مرطوب‌ترین ماه سال برای سفر به قیمت تور ارزان سنگاپور است.

بهترین زمان برای سفر به تور سنگاپور ارزان قیمت لحظه آخری

تمام ماه‌های سال می‌توانید به قیمت تور ارزان سنگاپور سفر کنید. این جزیره در تمام طول سال، آب‌و‌هوای گرم استوایی دارد. از آنجایی که همواره تعداد قابل توجهی مسافر کاری در سنگاپور وجود دارد، به ندرت هتل‌های سنگاپور با کمبود مسافر مواجه می‌شوند و قیمت‌های آن‌ها بیشتر ایام سال بالا است. در نهایت اگر نمی‌خواهید بابت اقامت در هتل هزینه‌های گزاف پرداخت کنید از سفر کردن در زمان برگزاری رویدادهای محبوب و تعطیلات ملی مثلا سال نوی چینی،از سفر به قیمت تور ارزان سنگاپور اجتناب کنید. فراموش نکنید که در تمام طول سال بارندگی وجود دارد.

هزینه‌های سفر قیمت تور لحظه آخری ارزان سنگاپور

اقامت

اقامت در قیمت تور ارزان سنگاپور ارزان نیست. بابت یک شب و یک تخت در خوابگاه هاستل، باید مبلغی بین ۱۵ تا ۱۷ دلار سنگاپور بپردازید. بیشتر هاستل‌ها، وای‌فای رایگان، صبحانه‌ی رایگان و برخی از آن‌ها ملحفه‌ی رایگان در اختیار مسافران می‌گذارند. می‌توانید با پرداخت حداقل ۴۵ دلار سنگاپور، اتاقی در یک هتل ۲ ستاره پیدا کنید که امکاناتی مانند تهویه مطبوع، حمام اختصاصی، وای‌فای رایگان و تلویزیون دارد. بیشتر هتل‌های بزرگ، شبی بین ۸۰ تا ۱۱۰ دلار هزینه دارند. از طریق سایت Airbnb می‌توانید اتاق‌های اشتراکی پیدا کنید که هزینه‌ی آن‌ها از شبی ۲۲ دلار شروع می‌شود. هزینه‌ی کرایه‌ی کردن یک واحد کامل در قیمت تور ارزان سنگاپور  از شبی ۸۵ دلار شروع می‌شود.

خورد و خوراک در تور سنگاپور لحظه آخری ارزان

در قیمت تور ارزان سنگاپور می‌توانید انواع مختلف غذا از کشورهای سراسر دنیا را پیدا کنید؛ به خصوص غذاهای هندی و چینی. غذاهای هندی و چینی معمولا بین ۸ تا ۹ دلار هزینه دارند. اگر می‌خواهید غذاهای مخصوص سنگاپوری را امتحان کنید، غذاهای دریایی بهترین انتخاب هستند. تعداد زیادی غذاخوری ارزان در سراسر سنگاپور وجود دارد که غرفه‌های خیابانی دارند و با کمتر از ۶ دلار، انواع غذاها را سرو می‌کنند. قیمت غذا در بیشتر رستوران‌های معمولی از ۲۰ دلار شروع می‌شود. اگر بخواهید خودتان آشپزی کنید، هزینه‌ی تهیه‌ی مواد اولیه برای مدت یک هفته در قیمت تور ارزان سنگاپور، در حدود ۷۵ دلار می‌شود که شامل پاستا، سبزی، مرغ و سایر مواد غذایی اصلی است.

حمل‌و‌نقل عمومی در تور ارزان قیمت و لحظه آخری سنگاپور

در سراسر سنگاپور، تعداد زیادی اتوبوس و تاکسی وجود دارد. متروی سنگاپور هم بسیار گسترده است و از شمال تا جنوب و شرق تا غرب سنگاپور را پوشش می‌دهد.در قیمت تور ارزان سنگاپور قیمت بلیط مترو به مسافتی که طی می‌کنید بستگی دارد اما در مجموع در حدود ۴ دلار قیمت دارد. می‌توانید از کارت‌های سفری توریستی (Singapore Tourist Pass) استفاده کنید که امکان استفاده‌ی نامحدود از مترو برای مدت زمان مشخصی را فراهم می‌کند. کارت یک روزه ۱۰ دلار، دو روزه ۱۶ دلار و کارت سه روزه، ۲۰ دلار قیمت دارد.  

هزینه فعالیت‌های تفریحی در تور سنگاپور لحظه آخری ارزان

در مجموع، هزینه‌ی فعالیت‌های تفریحی در قیمت تور ارزان سنگاپور زیاد گران نیست. برخی از جاذبه‌های قیمت تور ارزان سنگاپور مثل باغ گیاه‌شناسی سنگاپور یا منطقه‌ی حفاظت‌شده‌ی طبیعی بوکیت تیماه (Bukit Timah)، رایگان هستند. هزینه‌ی ورودی باغ وحش سنگاپور، ۴۸ دلار است.

میانگین هزینه روزانه در تور لحظه آخری ارزان قیمت سانگاپور

میانگین هزینه‌ی روزانه در قیمت تور ارزان سنگاپور در حدود ۵۵ تا ۸۰ دلار برای سفر ارزان است. در این بررسی شرایطی در نظر گرفته شده که در آن، در هاستل اقامت کنید، در غرفه‌های غذاخوری ارزان در محله‌ی «هند کوچک» غذا بخورید، بیشتر وعده‌های غذایی را خودتان بپزید و از وسایل حمل‌و‌نقل عمومی استفاده کنید.

با استفاده از این چند راهکار ساده می‌توانید هزینه‌های سفرتان به قیمت تور ارزان سنگاپور را از این مقدار هم کاهش دهید. فراموش نکنید که اگر در محل اقامت بهتر اقامت کنید و بیشتر وعده‌های غذایی را از بیرون و آماده تهیه کنید، این هزینه‌ی شما به مراتب افزایش پیدا می‌کند.

 

توصیه‌هایی برای صرفه‌جویی در هزینه‌های تور سنگاپور قیمت ارزان

از وسایل حمل‌و‌نقل عمومی استفاده کنید

با داشتن کارت‌های سفری توریستی، هزینه‌ی روزانه‌ی شما برای حمل‌ونقل در قیمت تور ارزان سنگاپور، فقط ۱۰ دلار می‌شود. با داشتن این کارت می‌توانید از اتوبوس و مترو به طور نامحدود استفاده کنید.

در خیابان اسمیت غذا بخورید

در این خیابان، غرفه‌های غذاخوری ارزانی وجود دارند که در آن‌ها با کمتر از ۶ دلار می‌توانید غذا بخورید. اینجا بهترین مکان برای امتحان کردن غذاهای حاضری محلی است.

غذای ارزان بخورید

با غذا خوردن در محله‌هایی مثل هند کوچک یا محله‌ی چینی‌ها یا غرفه‌های خیابانی در سراسر شهر، می‌توانید مقدار زیادی در هزینه‌ی غذا خوردن صرفه‌جویی کنید. وعده‌های غذایی عرضه شده در این مناطق، فقط چند دلار قیمت دارند.

کوچ سرفینگ را امتحان کنید

از سایت کوچ‌سرفینگ استفاده کنید تا بتوانید در منزل یکی از اهالی اقامت کنید. به این ترتیب، هیچ هزینه‌ای بابت اقامت نمی‌پردازید. این کار دو حسن دارد یکی اینکه هزینه ی اقامت شما به صفر می‌رسد و دیگر اینکه می‌توانید از نزدیک با اهالی شهر ملاقات کنید و دوستان جدیدی پیدا کنید. هیچ‌ چیزی بهتر از این نیست که یک راهنمای محلی داشته باشید که زیر و بم شهر را به شما معرفی کند.

از آب بسته‌بندی شده استفاده نکنید

آب لوله‌کشی در قیمت تور ارزان سنگاپور ، آشامیدنی است بنابراین لازم نیست که دائم آب‌های بسته‌بندی شده بخرید. یک بطری داشته باشید و آن را پر کنید. این کار علاوه بر اینکه جیب شما را خالی نمی‌کند، برای محیط زیست هم بهتر است.

از تورهای پیاده‌روی رایگان استفاده کنید

شرکت‌های مختلفی مثل Singapore Footprints تورهای پیاده‌روی گردش در شهر دارند که رایگان هستند. این تورها روشی فوق‌العاده برای برای یاد گرفتن در مورد تاریخ، فرهنگ و معماری قیمت تور ارزان سنگاپور هستند.

 

جاذبه‌های گردشگری قیمت تور ارزان سنگاپور

قیمت تور ارزان سنگاپور یکی از شهرهای گران دنیا است. اما این شهر گران علاوه بر مراکز خرید لوکس و مجلل، هتل‌های لوکس و رستوران‌های فوق‌العاده و مشهور، جاذبه‌های دیگری هم دارد. تاریخ زنده و تنوع قومی در سنگاپور بسیار جالب توجه است. فضاهای عمومی و جاذبه‌های گردشگری خانوادگی متعددی در قیمت تور ارزان سنگاپور وجود دارند که می‌توانید اوقات خوشی را به همراه تمام اعضای خانواده در آنها بگذرانید.

قیمت تور ارزان سنگاپور، سیستم حمل‌و‌نقل عمومی گسترده و کارامدی دارد. به همین دلیل، رفتن به گوشه و کنار شهر و بازدید از جاذبه‌های مختلف با استفاده از این وسایل‌ حمل‌و‌نقل عمومی بسیار مقرون‌به‌صرفه و راحت است. با داشتن یک نقشه‌ی متروی سنگاپور، به راحتی می‌توانید مسیر خود را پیدا کنید و به جاذبه‌های مختلف سر بزنید. همه‌جا انگلیسی صحبت می‌شود و علائم و نشانه‌ها به زبان انگلیسی هستند. گشت‌و‌گذار در این شهر در مقایسه با مناطق اطرافش، بسیار راحت و ارزان است.

 

فرهنگ غذایی در تور لحظه آخری و ارزان قیمت سنگاپور

سنگاپور

 

آشپزی در قیمت تور ارزان سنگاپور بسیار متنوع است و از گروه‌های مختلف قومی ساکن در منطقه الهام گرفته است. نشانه‌هایی از آشپزی هر کدام از این مناطق را می‌توانید در غذاهای سنگاپوری پیدا کنید. چرا که قرار گرفتن در کنار دریا موجب حضور مهاجران از سراسر دنیا شده و این تنوع قومی بر آشپزی هم تاثیرگذار بوده است. تاثیر آشپزی مالایی، چینی، اندونزیایی و هندی را می‌توانید به وضوح در قیمت تور ارزان سنگاپور مشاهده کنید. حتی سنت‌های غربی به خصوص انگلیسی و پرتغالی هم بر آشپزی سنگاپور تاثیر گذاشته‌اند.

 

در قیمت تور ارزان سنگاپور، غذا بخش مهمی از هویت ملی و موضوع صحبت رایج در میان اهالی است. هر کدام از ادیان مختلفی که در سنگاپور وجود دارد، قوانین خاص خود را در غذا خوردن دنبال می‌کنند. مثلا مسلمان‌ها گوشت خوک نمی‌خورند یا هندوها گوشت گاو مصرف نمی‌کنند. جمعیت قابل توجهی از گیاه‌خواران هم در سنگاپور زندگی می‌کنند. در قیمت تور ارزان سنگاپور به راحتی می‌توانید غذاهای ملل مختلف دنیا و رستوران‌های مخصوص هر ملت و فرهنگی را پیدا کنید.

 

 قوانین خاص

اگر قصد دارید به قیمت تور ارزان سنگاپور سفر کنید، باید پیش از سفر بدانید که این کشور، قوانین مهم و گاه سختگیرانه‌ای دارد که اگر به آنها توجهی نکنید به دردسر می‌افتید. یا مشمول پرداخت جریمه‌ی نقدی می‌شوید یا باید به زندان بروید. البته این قوانین نباید مانع شما برای سفر به قیمت تور ارزان سنگاپور شوند و شما را ناامید کنند. سنگاپور، کشور امنی برای مسافران است که جاذبه‌های گردشگری متنوع و متعدد و تنوع قومی فوق‌العاده‌ای دارد. در ادامه با برخی‌ از عجیب‌ترین قوانین سنگاپور آشنا می‌شویم.

 

در سنگاپور آواز خواندن در مجامع عمومی ممنوع است.  در صورتی که چنین کاری انجام دهید ۳ ماه زندان یا جریمه نقدی یا هر دو در انتظار قانون‌شکنان است.

اتصال به وای‌فای دیگران به عنوان هک در نظر گرفته می‌شد و ممنوع است. جریمه‌ی این کار ۱۰ هزار دلار یا ۳ سال زندان یا هر دو است.

غذا دادن به کبوترها شاید جرم به نظر نرسد ولی در سنگاپور جرم است و اگر این قانون را بشکنید باید ۵۰۰ دلار جریمه بدهید.

نکشیدن سیفون بعد از استفاده از توالت، ۱۵۰ دلار برای‌تان خرج بر می‌دارد!

سیگار کشیدن در مجامع عمومی ممنوع است. خرید سیگار هم غیرقانونی است.

برهنگی در سنگاپور به هیچ‌عنوان قابل قبول نیست حتی در محیط‌های اطراف منزل.

آشغال ریختن روی زمین گرچه در همه‌جای دنیا مذموم است اما در سنگاپور قوانین سخت‌گیرانه‌ای در مورد آن وجود دارد. اگر کسی یک بار این قانون را زیر پا بگذارد باید ۳۰۰ دلار جریمه دهد و در صورتی که برای بار سوم این کار را تکرار کند، باید یک بار در هفته خیابان‌ها را تمیز کند در حالی که کارتی از گردنش آویزان است و روی آن نوشته «من آشغال‌ریز هستم!».

فروش آدامس در سنگاپور ممنوع است. مجازات قاچاق آدامس به این کشور، ۲ سال زندان یا ۱۰۰ هزار دلار جریمه‌ی نقدی است.

بیرون انداختن آب دهان در سنگاپور در مجامع عمومی ممنوع است. اگر کسی این قانون را زیر پا بگذارد، باید ۱۰۰۰ دلار جریمه بدهد.

 


نمایش بیشتر بستن