قیمت تور ارزان ژاپن | تور ارزان قیمت و لحظه آخری ژاپن | تور ژاپن لحظه آخری  

منو
 

تاریخ تور

مقصد

قیمت

نام ایرلاین

درجه هتل

آژانسراهنمای سفر به ژاپن

قیمت تور ارزان ژاپن کشوری تاریخی و با فرهنگی بسیاری غنی است. تور ارزان قیمت و لحظه آخری ژاپن با وجود پیشرفت فراوان در زمینه‌ی تکنولوژی، سنت و فرهنگ قدیمی خود را نیز به خوبی حفظ کرده است. معابد، مکان‌های سنتی، پارک‌ها، موزه‌ها، همه و همه از زیبایی‌های قیمت تور ارزان ژاپن به شمار می‌آیند. با وجود اینکه کشور ارزانی نیست، با داشتن اطلاعاتی کافی می‌توانید تا حد زیادی از هزینه‌های سفر خود به تور لحظه آخری ارزان ژاپن بکاهید.

با وجود گران بودن، قیمت تور ارزان ژاپن یکی از شگفت‌ انگیز‌ترین، زیبا‌ترین و دوست داشتنی‌ترین کشور‌های دنیا است. ژاپن کشوری است با تکنولوژی پیشرفته که این توسعه در کنار ادب و سنت‌های گذشته شکل زیبایی به خود گرفته است. با سفر به قیمت تور ارزان ژاپن عاشق این کشور خواهید شد. غذای فوق‌العاده، معابد و مکان‌های مذهبی زیبا، باغ‌های ذن، پارک‌های ملی و فرهنگی بسیار غنی در کنار تاریخی طولانی، ژاپن را به محلی مورد توجه گردشگران قیمت تور ارزان ژاپن  تبدیل کرده است. با اینکه هزینه‌ی سفر شما به قیمت تور ارزان ژاپن زیاد خواهد شد، اما راه‌های بسیاری هستند که سفر به قیمت تور ارزان ژاپن  را ارزان می‌کنند. از دیدن قیمت‌ها شگفت‌زده نشوید. شما هرگز از سفر به تور ژاپن ارزان قیمت پشیمان نخواهید شد.

 

هزینه‌های معمول در تور لحظه آخری و ارزان قیمت ژاپن

هتل و هاستل

هتل در ٰٰژاپن

 

هزینه‌ی اکثر هاستل‌ها بین ۲۵۰۰ تا ۴۰۰۰ ین  برای اتاقی خوابگاهی و هر شب از اقامت است. در هتل‌های کپسولی هزینه‌ی یک اتاق بسیار کوچک بین ۳۰۰۰ تا ۵۰۰۰ ین است. هزینه‌ی اتاقی دو تخته در هتل‌های ارزان قیمت نزدیک به ۸۵۰۰ ینبرای هر شب از اقامت خواهد بود. 

 

غذا

غذا در ژاپن

 

در قیمت تور ارزان ژاپن از مکان‌های زیادی می‌توانید غذای ارزان از نودل رامن (نودل چینی به همراه سوپ ماهی یا گوشت) گرفته تا میسو (یا خمیر سویا که از تخمیر غلات به دست می‌آید) و نودل سویا (نوعی نودل ژاپنی تهیه شده از گندم سویا) تهیه کنید. هزینه‌ی این غذا‌ها از ۲۵۰ تا ۱۲۵۰ ین  متغیر است. برای خرید مواد اولیه‌ی غذا‌ها بین ۳۷۰۰ تا ۵۰۰۰ ین در هفته باید هزینه کنید. هزینه‌ی غذا در اکثر رستوران‌ها نزدیک به ۲۰۰۰ ین  است. برای غذا در رستوران‌هایی با قیمت متوسط نزدیک به ۴۳۵۰ ین  باید پرداخت کنید. هزینه‌ی سوشی بین ۱۲۵ تا ۶۲۰ ین برای هر تکه است. اگر مایل به خوردن فست فود هستید، هزینه‌ی آن ۸۰۰ ین خواهد بود.

 

حمل و نقل

حمل و نقل در ٰژاپن

 

حمل و نقل در قیمت تور ارزان ژاپن بسیار گران است. قطار‌ها سریع‌ترین، اما گران‌ترین وسیله جا‌به‌جایی هستند. هزینه‌ی بلیت قطار از اوساکا تا توکیو ۲۰۰۰۰ ین است! هزینه‌ی بلیت تک سفره‌ی مترو بین ۱۲۵ تا ۲۵۰ ین است. در اکثر شهر‌های بزرگ با پرداخت ۱۰۰۰ ین می‌توانید بلیت روزانه‌ی مترو خریداری کرده و تا ۲۴ ساعت با قطار‌هایی مشخص به تعداد نامحدودی سفر داشته باشید. هزینه‌ی بلیتاتوبوس‌های درون شهری نزدیک به ۲۵۰۰ ین خواهد شد. 

 

فعالیت‌ها

در قیمت تور ارزان ژاپن ورودی اکثر معابد و موزه‌ها رایگان است و برای براخی مکان‌های دیدنی محبوب نزدیک به ۱۲۵۰ ین باید پرداخت کنید. ورودی معابد در شهر نزدیک به ۶۲۰ ین  است. اکثر پارک‌های شهر رایگان هستند. از این فرصت استفاده کنید و ساعاتی را در پارک‌ها بگذرانید. همچنین می‌توانید بلیت‌هایی روزانه با تعداد دفعات نامحدود برای موزه یا معابد تهیه کنید.

 

نکاتی برای کاهش هزینه‌ها در تور ژاپن لحظه آخری ارزان قیمت

 

از مکان‌های دیدنی رایگان بازدید کنید

مکاان های دیدنی رایگان در ژاپن

 

با تعداد بی‌شمار موزه‌ها، معابد، مکان‌های مذهبی و تاریخی، پارک‌ها و پارک‌ها، قیمت تور ارزان ژاپن این امکان را به شما می‌دهد که در تاریخ و فرهنگ این کشور غرق شوید. اکثر پارک‌های ملی و موزه‌ها رایگان هستند. 

 

کارت بلیت جی آر (JR) تهیه کنید

کارت بلیت جی آر در ژاپن

 

قطار‌های سریع‌السیر در قیمت تور ارزان ژاپن بسیار گران هستند و اگر بخواهید با آن‌ها سفر کنید باید صد‌‌ها دلار هزینه کنید. اگر تصمیم به سفر به دور کشور را دارید، بلیت جی آر تهیه کنید. این بلیت‌ها امکان سفر با قطار و در تعداد نامحدود را برای شما فراهم می‌کنند.

 

از اتوبوس استفاده کنید

 اتوبوس در ژاپن

 

در قیمت تور ارزان ژاپن اتوبوس‌ها از نظر اقتصادی گزینه‌ای مناسب‌تر نسبت به قطار‌ها هستند. اتوبوس‌ها کاهشی در قیمت‌ها به وجود می‌آورند، اما زمان سفر افزایش می‌یابد. به‌عنوان مثال سفر با قطار از شهر توکیو به اوساکا ۲ ساعت است، اما همین مسیر با اتوبوس ۱۰ ساعت خواهد بود. شما با پرداخت ۲۹۱۰۰ ین می‌توانید کارتی دریافت کرده و طی ۷ روز به دفعاتی نامحدود با قطار سفر کنید، اما این مقدار خیلی بیشتر از هزینه‌ی سفر با اتوبوس است. اگر زمان دارید، با اتوبوس سفر کنید.

 

از مغازه‌های خرید فقط با ۱۰۰ ین  خرید کنید

مغازه‌های خرید فقط با ۱۰۰ ین در ژاپن

 

تعداد زیادی از این مغازه‌ها در سراسر قیمت تور ارزان ژاپن وجود دارد که در آن‌ها می‌توانید غذا، مواد اولیه‌ی غذایی، آب، لوازم آرایش و وسایل خانه خریداری کنید. اسم این مغازه‌ها در مناطق مختلف متفاوت است. پس از مسئولان هتل یا هاستل بخواهید تا آدرس نزدیک‌ترین مغازه را به شما بدهند. 

 

از ساعت ۷ تا ۱۱ غذا بخورید

در ژاپن از ساعت ۷ تا ۱۱ غذا بخورید

 

از ساعت ۷ تا ۱۱ فروشگاه‌های فامیلی مارت و دیگر مغازه‌ها غذا‌هایی از پیش آماده شده را با قیمتی حدود ۱۲۵ تا ۳۷۰ ین با هدف ارائه‌ی ناهار ارزان به فروش می‌رسانند. به علاوه سوپر مارکت‌ها نیز غذا‌هایی آماده و با همین قیمت به فروش می‌رسانند.

 

خودتان غذا بپزید

در ژاپن خودتان غذا بپزید

 

در قیمت تور ارزان ژاپن هاستل‌ها آشپزخانه‌هایی دارند که شما می‌توانید در آن‌ها غذای با پرداخت کم‌تر از ۷۴۵ ین در روز آشپزی کنید. این هزینه به همراه ۱۰۰ ین هزینه‌ی مواد اولیه‌ی غذا در روز، تا حد زیادی هزینه‌ی غذای روزانه‌ی شما را کاهش خواهد داد.

 

کاری (curry)، رامن و دون‌بوری (donburi) بخورید

غذای ژاپنی رامن

 

در قیمت تور ارزان ژاپن یک کاسه کاری تنها ۳۷۰ ین  است. هزینه‌ی دون‌بوری گوشت و برنج بین ۵۰۰ تا ۶۲۰ ین خواهد بود و برای رامن هرگز بیش از ۸۷۰ ین نخواهید پرداخت. خوردن این غذا‌ها بهترین راه برای تهیه‌ی غذایی ارزان و سیرکننده در قیمت تور ارزان ژاپن  است. 

 

اتاقتان را خودتان تمیز کنید

در هتل های ژاپن اتاقتان را خود تمیز کنید

 

هاستل‌ها در قیمت تور ارزان ژاپن این اجازه را به شما می‌دهند که در ازای چند ساعت کار و تمیز کردن اتاقتان، اقامتی رایگان تا هر زمان که بخواهید، داشته باشید. 

 

کوچ‌سرف (Couchsurf)

با استفاده از خدمات وب سایت کوچ‌سرف (اقامت در خانه‌ی افرا

د محلی)، خانواده‌هایی را پیدا کنید که اتاق‌هایشان را در اختیارتان قرار می‌دهند. با این‌کار نه تنها از اقامت رایگان در قیمت تور ارزان ژاپن بهره‌مند می‌شوید، بلکه چیز‌های زیادی درباره‌ی فرهنگ و سبک زندگی مردم ژاپن نیز یاد خواهید گرفت. 

شب غذا بخرید

بعد از ساعت ۸ شب سوپرمارکت‌ها تخفیف‌های خوبی برای غذا‌های تازه‌ی خود در نظر می‌گیرند، چرا‌که طبق قانون باید تا پایان روز همه‌ی غذا‌های خود را به فروش رسانده باشند. اگر غذای خود را بعد از ساعت ۸ شب تهیه کنید، تا ۵۰درصد از هزینه‌های غذایی خود را در قیمت تور ارزان ژاپن  کاهش داده‌اید. 


نمایش بیشتر بستن