راهنمای سفر به اروپا | تور ارزان  

منو
 

راهنمای سفر به اروپا

   از ۰ رای

راهنمای سفر به اروپا

قیمت تور ارزان  اروپا یکی از مقاصد گردشگری است که سالانه گردشگران زیادی از سراسر دنیا از جمله ایران، به تور ارزان قیمت و لحظه آخری اروپا سفر می‌کنند. هرکدام از شهر‌های این قاره جاذبه‌های خود را دارند اما می‌توان به‌طور کلی اطلاعاتی را در خصوص قیمت تور ارزان  اروپا در اختیار گردشگران تور لحظه آخری ارزان اروپا قرار داد تا به خوبی بتوانند مقصد مورد‌نظر خود را بیابند و همچنین با هزینه‌های تور اروپا ارزان قیمت آشنا شوند. 

برای جوانان ، سفر به دور قیمت تور ارزان  اروپا می‌تواند یکی از تجربه‌های فراموش نشدنی باشد. از پاریس  زیبا گرفته تا کافی‌شاپ‌های آمستردام و سواحل یونان، جاذبه‌های گردشگری قیمت تور ارزان  اروپا هستند. در این قاره چیز‌های زیادی برای دیدن وجود دارد که حتی اگر بخواهیم نمی‌توانیم همه را نام ببریم. اما حتی اگر قصد سفر به قیمت تور ارزان  اروپا را نداشته باشید، این قاره سواحل زیبا، معماری‌های با‌شکوه و قدیمی و مردمی مهربان دارد. هر کشور به‌طوری باور‌نکردنی با دیگر کشور‌ها تفاوت دارد.

هزینه‌های معمول در تور لحظه آخری و ارزان قیمت اروپا

هزینه‌ی هتل و هاستل در تور اروپا ارزان قیمت

بسته به اندازه‌ی اتاق و میزان محبوبیت هاستل، کرایه‌ی اتاق بین ۱۸ تا ۴۰ یورو برای هر‌شب است. هزینه‌ی اتاقی ۶ تخته در قیمت تور ارزان برلین ۱۵ یورو است. در‌حالی‌که هزینه‌ی همین اتاق در پاریس ۳۲ یورو می‌شود. قیمت تور ارزان پاریس گران‌ترین و آتن ارزان‌ترین اتاق‌ها را ارائه می‌دهند. هزینه‌ی محوطه‌های اردوگاهی برای هرشب و برای یک جای چادر بین ۹ تا ۱۵ یورو است. در قیمت تور ارزان  اروپا شرقی هزینه‌ی هاستل بسته به اندازه‌ی آن‌جا و میزان محبوبیت، بین ۶ تا ۱۵ یورو است. هرچه بیشتر به سمت شرق روید، هزینه‌ی محل اقامت ارزان‌تر خواهد شد. هزینه‌ی اتاق دو تخته‌ی خصوصی در هاستل با حمام مشترک نزدیک به ۲۷ تا ۵۵ یورو برای هر‌شب خواهد بود.هزینه‌ی اتاق دو تخته در هتل دو ستاره با صبحانه، وای‌فای و حمام خصوصی، ۲۷ یورو است.

 

هتل و هاستل در اروپا

 

 

قیمت تور ارزان  اروپا

 

 غذا در تور اروپا لحظه آخری

در قیمت تور ارزان  اروپا غربی می‌توانید از مغازه‌های کوچک ساندویچ، برش‌های پیتزا و سوسیس تهیه کنید. این مغازه‌ها در ایستگاه‌های قطار و اتوبوس و خیابان‌های پر رفت و آمد هستند. شما با ۶۵ یورو می‌توانید غذای یک هفته را خود بپزید. این مغازه‌های کوچه غذای ارزان ارائه می‌دهند و شما می‌توانید روزانه با ۹ تا ۱۵ یورو غذای خود را تهیه کنید. غذا‌ی رستوران برای یک وعده‌ی کامل به همراه نوشیدنی بین ۱۳ تا ۲۵ یورو است. غذا در شرق اروپا ارزان‌تر از غرب است.

 

غذا در اروپا

 

حمل و نقل در تور لحظه آخری اروپا ارزان

عموما هزینه‌ی حمل و نقل در قیمت تور ارزان  اروپا با تراموا، قطارو مترو ۱.۸۰ یورو برای بلیت یک‌طرفه است. هزینه‌ی قطار‌های میان شهری در شهر‌های مختلف قیمت تور ارزان  اروپا فرق می‌کند و برای قطار‌های سریع‌السیر و یا عادی تفاوت دارد. هزینه‌ی بلیت قطار سریع‌السیر از قیمت تور ارزان برلین به قیمت تور ارزان مونیخ نزدیک به ۱۹۰ یورو، بوردو به قیمت تور ارزان پاریس ۹۵ یورو و قیمت تور ارزان مادرید به قیمت تور ارزان بارسلون ۱۵۰ یورو است. 

 

حمل ونقل در اروپا

 

 

قیمت تور ارزان  اروپا

 

فعالیت‌ها

هزینه‌ی اکثر موزه‌ها و تور‌ها در قیمت تور ارزان  اروپا از ۱۴ یورو شروع می‌شود. البته این هزینه در شرق اروپا کم‌تر است. هزینه‌ی تور‌های یک‌روزه ۳۵ تا ۱۰۰ یورو است. از آن‌جایی‌که قیمت‌ها بین‌ کشور‌های مختلف متفاوت است، صحبت در خصوص هزینه‌های کلی کمی سخت است. 

 

نکاتی برای کم کردن هزینه‌ها در قیمت تور لحظه آخری ارزان اروپا

غذا را خودتان درست کنید

در قیمت تور ارزان  اروپا مغازه‌های کوچک زیادی وجود دارند که ساندویچ‌های نیمه آماده و مواد اولیه‌ی غذا‌ها را دارند. کمی غذا تهیه کرده و در‌حالی‌که از شهر دیدن می‌کنید غذا بخورید. این راهی بسیار ارزان‌ و لذت‌بخش برای غذا‌خوردن است. 

غذا‌های محلی و ارزان بخورید

غذا درست کردن را نمی‌پسندید؟ مشکلی نیست. راه‌های دیگری نیز برای تهیه غذا با قیمت مناسب وجود دارد. از مغازه‌های ساندویچ فروشی محلی، فلافلی مائوز (Maoz)، فست‌فود‌های فرانسوی وک‌تو‌واک (Wok to Walk) و دست‌فروش‌های خیابانی غذا تهیه کنید. از رستوران رفتن پرهیز کرده و سعی کنید از همین مکان‌های محلی و با قیمت مناسب غذا تهیه کنید.

برای رسیدن به مقصد برنامه داشته باشید

در قیمت تور ارزان  اروپا حمل و نقل نیز می‌تواند هزینه‌ی معقولی داشته باشد اگر به مسیر اشتباه نروید. در‌صورت اشتباه رفتن باید راه را برگردید و پول اضافه پرداخت کنید. 

کاوچ‌سرفینگ (Couchsurfing)

در قیمت تور ارزان  اروپا هاستل‌ها به سرعت پر می‌شوند. اکر دوستی ندارید که با او اتاق بگیرید، از کاوچ‌سرفینگ (زندگی با کسانیکه حاضرند اتاقی را به رایگان در اختیار گردشگران قرار دهند) استفاده کنید. 

از پرواز‌های ارزان استفاده کنید

در قیمت تور ارزان  اروپا اگر می‌دانید به کجا سفر خواهید کرد و مقصد قطار (شبکه‌ی ریلی) ندارد، هرچه زود‌تر پرواز را رزرو کنید. ایرلاین‌هایی چون ترانساویا، ایزی‌جت، ویز ایر و رایان ایر معمولا تخفیف می‌دهند. هزینه‌ی سفر رفت و برگشت با این هواپیمایی‌ها در زمان تخفیف، تنها ۵ دلار آمریکا خواهد بود. 

در باغچه‌ها چادر بزنید

قیمت تور ارزان  اروپا سرویس خدماتی بسیار خوبی وجود دارد که با ورود به سایت این سرویس، شما می‌توانید باغچه‌هایی را پیدا کنید که صاحبانشان اجازه می‌دهند شما به‌طور رایگان و یا با پرداخت مبلغی اندک (۴-۱۰ یورو) در باغچه‌ی آن‌ها چادر بزنید. این سرویسی جدید است و از سال ۲۰۱۰ آغاز به کار کرده است. همواره افراد زیادی به این سرویس می‌پیوندند و آمادگی خود را جهت در اختیار قرار دادن باغچه اعلام می‌کنند. شما می‌توانید با جستجو در این سایت از امکانات هرکدام از باغچه‌ها اطلاع یابید.

کارت توریست شهر بگیرید

در قیمت تور ارزان  اروپا دفاتر محلی گردشگری، کارت‌های توریست شهر را برای تمامی امکانات شهری همچون جاذبه‌های گردشگری تور‌ها و رستوران‌ها ارائه می‌دهند. با استفاده از این کارت از امکاناتی چون جاذبه‌های گردشگری و تور‌های شهری، سیستم حمل و نقل عمومی و برخی رستوران‌ها و فروشگاه‌های بزرگ قیمت تور ارزان  اروپا به‌ رایگان استفاده کرده و یا تخفیف بگیرید.این کارت پول زیادی را ذخیره می‌کند. با استفاده از این کارت در شهر اسلو پایتخت قیمت تور ارزان نروژ، می‌توان نزدیک به۲۷ یورو ذخیره کرده و از سیستم حمل و نقل رایگان استفاده کرد. در بازدید از موزه‌ای در قیمت تور ارزان پاریس ۷۸ یورو تخفیف گرفته و با استفاده از قیمت تور ارزان لندن کارت، تقریبا۶۵ پوند انگلیس (۸۳ یورو) ذخیره کنید. اگر می‌خواهید از جاهای زیادی دیدن کنید، حتما از این کارت تهیه کنید.

 

کارت توریست شهر در اروپا

 

 

قیمت تور ارزان  اروپا

 

از تور‌های شهری رایگان استفاده کنید

در قیمت تور ارزان  اروپا یکی از بهترین گزینه‌های موجود در شهر‌های بزرگ، وجود تور‌های رایگان با پای پیاده است. این تور‌ها بهترین راه برای دیدن جاذبه‌های مختلف، آشنایی با تاریخ و محک بردباری خود شما در قیمت تور ارزان  اروپا است! 

 

تورهای رایگان در اروپا

 

از شبکه‌ی ریلی استفاده کنید

استفاده از شبکه‌ی ریلی صد‌ها دلار به نفعتان خواهد شد. در‌صورتی‌که می‌خواهید به نقاط دور و دور قیمت تور ارزان  اروپا سفر کنید، استفاده از شبکه‌ی ریلی بهترین گزینه است. 

 

از راید‌شر (Rideshare) استفاده کنید

اگر برنامه‌ای قابل تغییر دارید می‌توانید از سرویس راید‌شر (Rideshare)  استفاده کنید و با ماشین‌های مردم محلی برای سفر‌های بین شهری حتی میان کشوری سفر کنید. من از این سرویس در قیمت تور ارزان سوییس استفاده کردم و نه تنها مقدار قابل توجهی پول کمتر خرج کردم، بلکه با مردم جالبی آشنا شده و چیز‌های زیادی راجع‌به فرهنگ و نوع زندگی آن‌ها آموختم. رانندگان تایید‌شده هستند و این نوع سفر کاملا امن است. 

 

جاذبه های گردشگری اروپا

 

 

 

مکان‌های دیدنی و فعالیت‌های جالب در قیمت تور ارزان  اروپ

چیز‌های جالب زیادی در قیمت تور ارزان  اروپا وجود دارد و اسم بردن تک تک آن‌ها غیر‌ممکن است. اما در ‌این‌جا می‌خواهیم با چند فعالیت محبوب آشنا شوید. 

 

 

قیمت تور ارزان  اروپا

 

در قیمت تور ارزان پاریس گردش کنید

شهر نور، لقبی است که همگان به پاریس می‌دهند. غذا، محیط، تاریخ، همه و همه پاریس را شهری جذاب کرده‌اند و نادیده گرفتن این حس جادویی نا‌ممکن است. با یک‌بار سفر به تور ارزان قیمت و لحظه آخری پاریس، قادر به بازدید از کل شهر نخواهید بود. کار‌های زیادی برای انجام وجود دارد و سال‌ها طول می‌کشد تا همه چیز را در تور لحظه آخری ارزان پاریس ببینید! اما با چند روز گردش نظر خوبی راجع‌به شهر پیدا خواهید کرد.

 

پاریس

 

قیمت تور ارزان آمستردام

علاوه‌بر کافی‌شاپ‌ها و نور‌های قرمز چیز‌های زیادی در تور ارزان قیمت و لحظه آخری آمستردام وجود دارد. خیابان‌های سنگ‌فرش شده و آجری در اطراف کانال‌های زیبا منظره‌ی زیبایی به وجود آورده‌اند. تور لحظه آخری ارزان آمستردام شهری سرشار از هنر است و مردم محلی آن‌جا هرلحظه آماده‌ی کمک به شما خواهند بود. در سفر به تور آمستردام ارزان لحظه آخری  حتما از کافی‌شاپ‌های جردان (Jordaan)  و اوست (Oost)  در همسایگی آمستردام دیدن کنید.

 

آمستردام

 

 

قیمت تور ارزان  اروپا

 

قیمت تور ارزان جزایر یونان

این جزایر قطب گردشگری تابستانه‌ی قیمت تور ارزان  اروپا است. جزایر کاس و کرت مقاصد محبوب قیمت تور ارزان  انگلیسی‌ها هستند. جزیره‌ی سادورینی اهمیت تاریخی دارد، میکونوس جزیره‌ای لوکس و پاروس جزیره‌ای آرام و ساکت است. با وجود صد‌ها جزیره، شما می‌توانید مکان مورد علاقه‌ی خود را بیابید. 

 

جزایر یونان

 

در قیمت تور ارزان بارسلون، اوقاتی آرام داشته باشید

تور ارزان قیمت و لحظه آخری بارسلون شهری است که ۲۴ ساعت شبانه‌روز  و ۷روز هفته بیدار و پر از جنب‌و‌جوش است. برای دیر‌وقت شام خوردن و جشن‌های مختلف آماده باشید. در کنار غذا‌های خوشمزه و تفریحات شبانه در تور لحظه آخری ارزان بارسلون، سبک معماری گادی (Gaudi)  و تاریخی که به زمان رم باستان‌ می‌رسد، این شهر را متمایز کرده‌است. 

 

بارسلون

 

 

قیمت تور ارزان  اروپا

 

قیمت تور ارزان لندن

فرهنگ انگلیسی را در تور ارزان قیمت و لحظه آخری لندن تجربه کنید. بهترین موزه‌های جهان در این شهر قرار دارند (رایگان هستند) و غذا‌های لذیذ، شگفت‌انگیز هستند. برای خرید از یازار غذای یک‌شنبه‌ها، به خیابان بریک لین (Brick Lane) بروید. شاید برخی پاریس را به لندن ترجیح دهند اما چیز‌هایی جالب و غیر‌طبیعی در تور لحظه آخری ارزان لندن زیاد وجود دارد. تور لندن ارزان لحظه آخری شهری ارزان نیست. 

 

لندن

 

قیمت تور ارزان برلین

شهر امروزی و زیبای برلین مقصد گردشگری جذابی برای تور ارزان قیمت و لحظه آخری برلین خواهد بود. تور لحظه آخری ارزان برلین یکی از ارزان‌ترین شهر‌های قیمت تور ارزان  اروپا است و شهر هنر، موسیقی و غذا‌های لذیذ است. غذا‌های خاورمیانه با قیمت‌های بسیار ارزان عرضه می‌شوند.از موزه‌ی تاریخ این شهر که یکی از بهترین موزه‌های اروپاست، حتما دیدن کنید. 

 

برلین

 

 

قیمت تور ارزان  اروپا

 

قیمت تور ارزان پراگ

شهری زیبا با تاریخی شگفت‌انگیز است. مقصدی ارزان است. در تعطیلات آخر هفته مردم به خیابان‌ها می‌آیند و غذا می‌خورند. تور ارزان قیمت و لحظه آخری پراگ یکی از زیبا‌ترین شهر‌های قیمت تور ارزان  اروپا است. 

 

پراگ

 

اینترلاکن (Interlaken)

اینترلاکن (Interlaken) در کوه‌های قیمت تور ارزان سوییس واقع شده است. به دلیل امکان کوه‌نوردی، هات‌چاکلت‌های خوشمزه و ورزش‌های گوناگون بهترین مکان برای استراحت پس از بازدید از شهر‌ها و موزه‌های گوناگون است. 

 

اینترلاکن

 

 

قیمت تور ارزان  اروپا

 

در تور اران قیمت و لحظه آخری رم گردش کنید

قیمت تور ارزان رم غذا‌های خوشمزه و تفریحات شبانه‌ی مختلفی دارد. خیابان‌های کوچک رم که به راحتی نمی‌توان در آن‌ها قدم زد، فضای شهر را رویایی کرده‌اند. حتما از منطقه‌ی تراستور (Trastevere) در تور لحظه آخری ارزان رم دیدن کنید. در این منطقه با فرهنگ قیمت تور ارزان ایتالیا به خوبی آشنا خواهید شد. 

 

رم

 

در منطقه‌ی چینکوئه تره (Cinque Terre) در تور ارزان قیمت و لحظه آخری ایتالیا کوه‌نوردی کنید

در قیمت تور ارزان  اروپا این پنج صخره‌ی زیبا در کنار آب‌های گرم و نخلستان‌های زیبای زیتون و انگور قرار گرفته است. در این صخره‌ها، شما کوه‌نوردی جذاب و شگفت‌انگیزی را تجربه خواهید کرد. برای چالش بیشتر به آرامی از صخره‌ها بالا روید. یا تنها روی خط ساحلی قدم بزنید.

 

سینک‌تر

 

 

قیمت تور ارزان  اروپا

 

قیمت تور ارزان کراکوف

تور ارزان قیمت و لحظه آخری کراکوف شبیه به شهری قرون وسطایی در یک کارت پستال است. این شهر حتی از پراگ نیز زیبا‌تر است. شهری فعال، امروزی، جوان‌پسند و مرکز علم و دانش در قیمت تور ارزان لهستان است. دانشجویان زیادی در این شهر زندگی می‌کنند.در قیمت تور ارزان  اروپا اکثر گردشگران تور لحظه آخری ارزان کراکوف برای شرکت در جشن‌های مختلف به این‌جا می‌آیند. اما در کنار شرکت در این جشن‌ها، از غذا‌های خوشمزه و بُعد تاریخی شهر نیز لذت ببرید. همچنین اردوگاه آشویتس (بزرگترین اردوگاه کار اجباری آلمان نازی در لهستان) در این منطقه قرار دارد. 

 

کراکوف

 

کورنوال

بهترین قسمت قیمت تور ارزان انگلستان خارج از تور لندن ارزان لحظه آخری است و متاسفانه عده‌ی کمی از گردشگران تور لندن لحظه آخری ارزان  را ترک می‌کنند. برای رفتن به جایی با قیمت‌های ارزان‌تر، محلی‌های مهربان، زیبایی طبیعی، کوه‌نوردی فوق‌العاده، شهر‌های کوچک و در یک کلام برای  دیدن انگلستان قدیمی و سنتی، به طرف غرب و سمت کورنوال بروید. 

 

کورنوال

 

 

قیمت تور ارزان  اروپا

 

قیمت تور ارزان آلپ سوییس 

چه در زمستان و چه در تابستان در تور ارزان قیمت و لحظه آخری سوییس برای کوه‌نوردی به کوه‌های آلپ سوییس بروید، با مناظری بسیار زیبا و هیجان‌انگیز رو‌به‌رو خواهید شد. البته کوه‌های آلپ در همه‌ی کشور‌ها زیبا هستند. و در کشور‌های ایتالیا، فرانسه و سوییس این مناظر به یک اندازه زیبا هستند.

 

کوه های آلپ در سوییس

 

در جشن توماتینا (La Tomatina) گوجه فرنگی پرتاب کنید

توماتینا (La Tomatina)، این جنگ بزرگ غذایی هر سال در آخرین چهارشنبه‌ی ماه اوت در شهر بونل قیمت تور ارزان اسپانیا برگزار می‌شود. در این جشن مردم ۱ ساعت به یکدیگر گوجه پرتاب می‌کنند. خیابان‌ها تا قوزک پای افراد پر از گوجه و آب گوجه می‌شود. پس از آن مردم به رودخانه رفته و در آن‌جا خود را تمیز کرده و سپس به شهر برگشته و جشن می‌گیرند. 

 

قیمت تور ارزان  اروپا

 

 

چیزی بیش از دراکولا در رومانی پیدا کنید

 عده‌ی کمی از مردم از رومانی دیدن کرده‌اند. این کشور که در جنوب شرقی اروپا واقع است با شهر‌های قرون وسطایی، سواحل زیبای دریای سیاه و کوه‌نوردی فوق‌العاده، کشف‌نشده باقی‌مانده‌است. همه‌ی این تفریحات و فعالیت‌ها در این کشور ارزان است و تنها با روزی ۳۰ دلار می‌توانید در کل کشور گردش کرده و از شلوغی و اذدحام مرکز و غرب اروپا در امان بمانید. 

 

رومانی

 

 

قیمت تور ارزان  اروپا

 

در قیمت تور ارزان اسکاندیناوی گردش کنید

در این‌جا کیفیت زندگی بالاست، مردم بسیار مهربان و صمیمی هستند و خصوصیت بارز شهر‌ها، تمیز و تاریخی بودن آن‌هاست. این منطقه از قیمت تور ارزان  اروپا ارزان نیست اما راه‌های زیادی برای کاهش هزینه‌ها وجود دارد. اجازه ندهید قیمت‌های بالا شما را از این‌جا فراری دهند! از شهر‌های زیبای این شبه جزیره می‌توان به کپنهاگ، استکهلم، گوتلاند (Gotland)، آبدره‌های نروژ و لاپلند (Lapland) در فنلاند  اشاره کرد. 

 

اسکاندیناوی

 

منبع NOMADICMATT


تورهای ویژهنظرات کاربران


ثبت نظر

جهت ثبت نظر ابتدا باید به سایت واردشوید.