راهنمای سفر به ژاپن | تور ارزان  

منو
 


مکان های دیدنی مشابه

تورهای مرتبط

خاطرات سفر اخیر

راهنمای سفر به ژاپن

   از ۰ رای

راهنمای سفر به ژاپن

قیمت تور ارزان ژاپن کشوری تاریخی و با فرهنگی بسیاری غنی است. تور ارزان قیمت و لحظه آخری ژاپن با وجود پیشرفت فراوان در زمینه‌ی تکنولوژی، سنت و فرهنگ قدیمی خود را نیز به خوبی حفظ کرده است. معابد، مکان‌های سنتی، پارک‌ها، موزه‌ها، همه و همه از زیبایی‌های قیمت تور ارزان ژاپن به شمار می‌آیند. با وجود اینکه کشور ارزانی نیست، با داشتن اطلاعاتی کافی می‌توانید تا حد زیادی از هزینه‌های سفر خود به تور لحظه آخری ارزان ژاپن بکاهید.

با وجود گران بودن، قیمت تور ارزان ژاپن یکی از شگفت‌ انگیز‌ترین، زیبا‌ترین و دوست داشتنی‌ترین کشور‌های دنیا است. ژاپن کشوری است با تکنولوژی پیشرفته که این توسعه در کنار ادب و سنت‌های گذشته شکل زیبایی به خود گرفته است. با سفر به قیمت تور ارزان ژاپن عاشق این کشور خواهید شد. غذای فوق‌العاده، معابد و مکان‌های مذهبی زیبا، باغ‌های ذن، پارک‌های ملی و فرهنگی بسیار غنی در کنار تاریخی طولانی، ژاپن را به محلی مورد توجه گردشگران قیمت تور ارزان ژاپن  تبدیل کرده است. با اینکه هزینه‌ی سفر شما به قیمت تور ارزان ژاپن زیاد خواهد شد، اما راه‌های بسیاری هستند که سفر به قیمت تور ارزان ژاپن  را ارزان می‌کنند. از دیدن قیمت‌ها شگفت‌زده نشوید. شما هرگز از سفر به تور ژاپن ارزان قیمت پشیمان نخواهید شد.

 

هزینه‌های معمول در تور لحظه آخری و ارزان قیمت ژاپن

هتل و هاستل

هتل در ٰٰژاپن

 

هزینه‌ی اکثر هاستل‌ها بین ۲۵۰۰ تا ۴۰۰۰ ین  برای اتاقی خوابگاهی و هر شب از اقامت است. در هتل‌های کپسولی هزینه‌ی یک اتاق بسیار کوچک بین ۳۰۰۰ تا ۵۰۰۰ ین است. هزینه‌ی اتاقی دو تخته در هتل‌های ارزان قیمت نزدیک به ۸۵۰۰ ینبرای هر شب از اقامت خواهد بود. 

 

قیمت تور ارزان ژاپن

 

غذا

غذا در ژاپن

 

در قیمت تور ارزان ژاپن از مکان‌های زیادی می‌توانید غذای ارزان از نودل رامن (نودل چینی به همراه سوپ ماهی یا گوشت) گرفته تا میسو (یا خمیر سویا که از تخمیر غلات به دست می‌آید) و نودل سویا (نوعی نودل ژاپنی تهیه شده از گندم سویا) تهیه کنید. هزینه‌ی این غذا‌ها از ۲۵۰ تا ۱۲۵۰ ین  متغیر است. برای خرید مواد اولیه‌ی غذا‌ها بین ۳۷۰۰ تا ۵۰۰۰ ین در هفته باید هزینه کنید. هزینه‌ی غذا در اکثر رستوران‌ها نزدیک به ۲۰۰۰ ین  است. برای غذا در رستوران‌هایی با قیمت متوسط نزدیک به ۴۳۵۰ ین  باید پرداخت کنید. هزینه‌ی سوشی بین ۱۲۵ تا ۶۲۰ ین برای هر تکه است. اگر مایل به خوردن فست فود هستید، هزینه‌ی آن ۸۰۰ ین خواهد بود.

 

حمل و نقل

حمل و نقل در ٰژاپن

 

حمل و نقل در قیمت تور ارزان ژاپن بسیار گران است. قطار‌ها سریع‌ترین، اما گران‌ترین وسیله جا‌به‌جایی هستند. هزینه‌ی بلیت قطار از اوساکا تا توکیو ۲۰۰۰۰ ین است! هزینه‌ی بلیت تک سفره‌ی مترو بین ۱۲۵ تا ۲۵۰ ین است. در اکثر شهر‌های بزرگ با پرداخت ۱۰۰۰ ین می‌توانید بلیت روزانه‌ی مترو خریداری کرده و تا ۲۴ ساعت با قطار‌هایی مشخص به تعداد نامحدودی سفر داشته باشید. هزینه‌ی بلیتاتوبوس‌های درون شهری نزدیک به ۲۵۰۰ ین خواهد شد. 

 

قیمت تور ارزان ژاپن

 

فعالیت‌ها

در قیمت تور ارزان ژاپن ورودی اکثر معابد و موزه‌ها رایگان است و برای براخی مکان‌های دیدنی محبوب نزدیک به ۱۲۵۰ ین باید پرداخت کنید. ورودی معابد در شهر نزدیک به ۶۲۰ ین  است. اکثر پارک‌های شهر رایگان هستند. از این فرصت استفاده کنید و ساعاتی را در پارک‌ها بگذرانید. همچنین می‌توانید بلیت‌هایی روزانه با تعداد دفعات نامحدود برای موزه یا معابد تهیه کنید.

 

نکاتی برای کاهش هزینه‌ها در تور ژاپن لحظه آخری ارزان قیمت

 

از مکان‌های دیدنی رایگان بازدید کنید

مکاان های دیدنی رایگان در ژاپن

 

با تعداد بی‌شمار موزه‌ها، معابد، مکان‌های مذهبی و تاریخی، پارک‌ها و پارک‌ها، قیمت تور ارزان ژاپن این امکان را به شما می‌دهد که در تاریخ و فرهنگ این کشور غرق شوید. اکثر پارک‌های ملی و موزه‌ها رایگان هستند. 

 

کارت بلیت جی آر (JR) تهیه کنید

کارت بلیت جی آر در ژاپن

 

قطار‌های سریع‌السیر در قیمت تور ارزان ژاپن بسیار گران هستند و اگر بخواهید با آن‌ها سفر کنید باید صد‌‌ها دلار هزینه کنید. اگر تصمیم به سفر به دور کشور را دارید، بلیت جی آر تهیه کنید. این بلیت‌ها امکان سفر با قطار و در تعداد نامحدود را برای شما فراهم می‌کنند.

 

قیمت تور ارزان ژاپن

 

از اتوبوس استفاده کنید

 اتوبوس در ژاپن

 

در قیمت تور ارزان ژاپن اتوبوس‌ها از نظر اقتصادی گزینه‌ای مناسب‌تر نسبت به قطار‌ها هستند. اتوبوس‌ها کاهشی در قیمت‌ها به وجود می‌آورند، اما زمان سفر افزایش می‌یابد. به‌عنوان مثال سفر با قطار از شهر توکیو به اوساکا ۲ ساعت است، اما همین مسیر با اتوبوس ۱۰ ساعت خواهد بود. شما با پرداخت ۲۹۱۰۰ ین می‌توانید کارتی دریافت کرده و طی ۷ روز به دفعاتی نامحدود با قطار سفر کنید، اما این مقدار خیلی بیشتر از هزینه‌ی سفر با اتوبوس است. اگر زمان دارید، با اتوبوس سفر کنید.

 

از مغازه‌های خرید فقط با ۱۰۰ ین  خرید کنید

مغازه‌های خرید فقط با ۱۰۰ ین در ژاپن

 

تعداد زیادی از این مغازه‌ها در سراسر قیمت تور ارزان ژاپن وجود دارد که در آن‌ها می‌توانید غذا، مواد اولیه‌ی غذایی، آب، لوازم آرایش و وسایل خانه خریداری کنید. اسم این مغازه‌ها در مناطق مختلف متفاوت است. پس از مسئولان هتل یا هاستل بخواهید تا آدرس نزدیک‌ترین مغازه را به شما بدهند. 

 

قیمت تور ارزان ژاپن

 

از ساعت ۷ تا ۱۱ غذا بخورید

در ژاپن از ساعت ۷ تا ۱۱ غذا بخورید

 

از ساعت ۷ تا ۱۱ فروشگاه‌های فامیلی مارت و دیگر مغازه‌ها غذا‌هایی از پیش آماده شده را با قیمتی حدود ۱۲۵ تا ۳۷۰ ین با هدف ارائه‌ی ناهار ارزان به فروش می‌رسانند. به علاوه سوپر مارکت‌ها نیز غذا‌هایی آماده و با همین قیمت به فروش می‌رسانند.

 

خودتان غذا بپزید

در ژاپن خودتان غذا بپزید

 

در قیمت تور ارزان ژاپن هاستل‌ها آشپزخانه‌هایی دارند که شما می‌توانید در آن‌ها غذای با پرداخت کم‌تر از ۷۴۵ ین در روز آشپزی کنید. این هزینه به همراه ۱۰۰ ین هزینه‌ی مواد اولیه‌ی غذا در روز، تا حد زیادی هزینه‌ی غذای روزانه‌ی شما را کاهش خواهد داد.

 

کاری (curry)، رامن و دون‌بوری (donburi) بخورید

غذای ژاپنی رامن

 

در قیمت تور ارزان ژاپن یک کاسه کاری تنها ۳۷۰ ین  است. هزینه‌ی دون‌بوری گوشت و برنج بین ۵۰۰ تا ۶۲۰ ین خواهد بود و برای رامن هرگز بیش از ۸۷۰ ین نخواهید پرداخت. خوردن این غذا‌ها بهترین راه برای تهیه‌ی غذایی ارزان و سیرکننده در قیمت تور ارزان ژاپن  است. 

 

قیمت تور ارزان ژاپن

 

اتاقتان را خودتان تمیز کنید

در هتل های ژاپن اتاقتان را خود تمیز کنید

 

هاستل‌ها در قیمت تور ارزان ژاپن این اجازه را به شما می‌دهند که در ازای چند ساعت کار و تمیز کردن اتاقتان، اقامتی رایگان تا هر زمان که بخواهید، داشته باشید. 

 

کوچ‌سرف (Couchsurf)

با استفاده از خدمات وب سایت کوچ‌سرف (اقامت در خانه‌ی افرا

د محلی)، خانواده‌هایی را پیدا کنید که اتاق‌هایشان را در اختیارتان قرار می‌دهند. با این‌کار نه تنها از اقامت رایگان در قیمت تور ارزان ژاپن بهره‌مند می‌شوید، بلکه چیز‌های زیادی درباره‌ی فرهنگ و سبک زندگی مردم ژاپن نیز یاد خواهید گرفت. 

شب غذا بخرید

بعد از ساعت ۸ شب سوپرمارکت‌ها تخفیف‌های خوبی برای غذا‌های تازه‌ی خود در نظر می‌گیرند، چرا‌که طبق قانون باید تا پایان روز همه‌ی غذا‌های خود را به فروش رسانده باشند. اگر غذای خود را بعد از ساعت ۸ شب تهیه کنید، تا ۵۰درصد از هزینه‌های غذایی خود را در قیمت تور ارزان ژاپن  کاهش داده‌اید. 

 

قیمت تور ارزان ژاپن

 

 

جاذبه های گردشگری ژاپن

 

 

مکان‌های دیدنی و فعالیت‌های جالب در قیمت تور لحظه آخری ارزان ژاپن

 

از بازار ماهی هیولا دیدن کنید

 بازار ماهی هیولا در ژاپن

 

در بازار ماهی توکیو که بزرگ‌ترین بازار ماهی در دنیا است و کار خود را از سپیده دم یعنی ۴ صبح شروع می‌کند، می‌توانید خرید و فروش هزاران ماهی تن را از نزدیک مشاهده کنید. برای صبحانه دز قیمت تور ارزان ژاپن در این بازار شلوغ سوشی بخورید. در هیچ جای دنیا مانند این بازار وجود ندارد. 

 

قیمت تور ارزان ژاپن

 

به کوه نوردی در کوه فوجی بروید

 کوه فوجی در ژاپن

 

این کوه با ارتفاع ۱۱۵۰۰ فوت در نزدیکی توکیو واقع شده و امکان کوه‌نوردی هیجان‌انگیزی را برای شما فراهم می‌آورد. معمولا این کوه در طول روز پوشیده از مه و ابر است. پس صعود به این کوه را  در قیمت تور ارزان ژاپن از صبح خیلی زود شروع کنید. دیدن طلوع خورشید ارزش کمی کمبود خواب را دارد. 

 

یک روز را در ناحیه دین (Gion District) در کیوتو بگذرانید

ناحیه‌ی دین در ژاپن

 

در قیمت تور ارزان ژاپن شما می‌توانید هر چقدر که بخواهید، کم یا زیاد، در این منطقه مانده و اوقات خوشی را بگذرانید. در این ناحیه معماری‌های بی‌نظیری خواهید دید. همچنین مکانی مناسب برای تماشای مغازه‌های مختلف است. 

 

قیمت تور ارزان ژاپن

 

از مکان مقدس هیان (Heian) دیدن کنید

مکان مقدس هیان در ژاپن

 

این مکان مقدس میان گردشگران قیمت تور ارزان ژاپن  بسیار معروف است و در صورت امکان صبح زود به آن جا بروید. در باغچه‌ی این مکان مقدس، درخت زیبای شکوفه‌های گیلاس وجود دارد که به ساکورا (Sakura) معروف است. همچنین مکان زیبایی برای بسیاری از نقاشی‌ها عکس‌ها است. ورود به مکان مقدس رایگان است، اما برای بازدید از باغچه‌ی آن ۶۰۰ ین باید پرداخت کنید.

 

در پارک اوئنو (Ueno Park) گردش کنید

پارک اوئنو در ژاپن

 

پارک اوئنو بهترین مکان برای گذران یک روز بدون پرداخت ورودی در قیمت تور ارزان ژاپن است. حتما دوربین خود را همراه داشته باشید، چرا‌که می‌توانید عکس‌هایی زیبا از درخت‌های شکوفه‌ی گیلاس بگیرید. همچنین می‌توانید برای کاهش هزینه‌ها، ناهار را نیز همراه خود آورده و در پارک بخورید.

 

قیمت تور ارزان ژاپن

 

از کاخ امپراطوری دیدن کنید

کاخ امپراطوری ژاپن

 

از کاخ امپراطوری، محل زندگی امپراطور ژاپن، در قیمت تور ارزان ژاپن دیدن کنید. در آنجا می‌توانید چیز‌های زیادی درباره‌ی زندگی و فرهنگ مردم ژاپن بیاموزید. البته شما نمی‌توانید وارد کاخ شوید، اما اطراف کاخ و پار‌ک‌های آن بسیار زیاد هستند و همچنین می‌توانید تغییر گارد‌های حفاظتی را نیز از نزدیک ببینید. 

 

به جزیره‌ی میاجیما (Miyajima) بروید

 جزیره‌ی میاجیما  در ژاپن

 

در قیمت تور ارزان ژاپن حتما از این مکان مقدس واقع در جزیره دیدن کرده و از زیبایی‌های آن نهایت لذت را ببرید. بازدید و قدم زدن در اطراف این جزیره یک روز کامل طول خواهد کشید. یکی از راه‌های رفتن به این جزیره استفاده از قایق است که هزینه‌ی آن ۱۸۰ ین  خواهد بود.

 

قیمت تور ارزان ژاپن

 

از قلعه ماتسویاما (Matsuyama Castle) دیدن کنید

قلعه‌ی ماتسویاما در ژاپن

 

در قیمت تور ارزان ژاپن ورودی این قلعه ۳۰۰ ین  است و بازدید از قلعه ارزش پرداخت این مقدار را دارد و به تماشای تنها قلعه‌ی اصلی و دست نخورده‌ی ژاپن خواهید رفت. همچنین بلند‌ترین قلعه‌ی کشور نیز محسوب می‌شود.

 

سفری به شهر کیوتو داشته باشید

شهر کیوتو  در ژاپن

 

کیوتو، شهر معابد زیبا و باغچه‌های ژاپنی است و یکی از زیبا‌ترین شهر‌های ژاپن در قیمت تور ارزان ژاپن محسوب می‌شود. هنوز هم سنت‌های قدیمی ژاپن در این شهر حفظ شده است و به خوبی در برابر شهر در حال رشد و پر از تکنولوژی توکیو قرار دارد. تا جایی‌ که می‌توانید به معابد مختلف سر بزنید و حتما از جنگل بامبو دیدن کنید. 

 

قیمت تور ارزان ژاپن

 

از شهر هیروشیما دیدن کنید

هیروشیما

 

از یادبود بمب اتم دیدن کنید و درباره‌ی یکی از فجایع تاریخی یعنی بمباران اتمی این شهر اطلاعاتی به دست آورید. این شهر گذشته‌ای غم‌انگیز داشته، اما با دیدن شهر درخواهید یافت که چگونه با امید به آینده در حال پیشرفت و جلو رفتن است. 

 

در کوه‌های نیکو (Nikko) کوه‌نوردی یا پیاده‌روی کنید

معابد کوه‌های نیکو در ژاپن

 

در قیمت تور ارزان ژاپن معابد و مکان‌های مقدس زیادی در جنگل‌های این کوه وجود دارند و خود جنگل‌ها مکان مناسبی برای پیاده‌روی هستند. برای رفتن به رشته کوه‌ها نیکو یک یا دو روز وقت بگذارید.

 

قیمت تور ارزان ژاپن

 

سوار چرخ و فلک تموپوزان (Tempozan) شوید

چرخ و فلک تموپوزان در ژاپن

 

در قیمت تور ارزان ژاپن این چرخ و فلک در اوزاکا قرار دارد و ۱۷ دقیقه طول می‌کشد تا سوار بر آن، کامل دورش را بچرخید. از بالای آن همه‌ی شهر اوساکا دیده می‌شود. بین سال‌های ۱۹۹۷ و ۱۹۹۹ بلند‌ترین چرخ و فلک دنیا محسوب می‌شد. همچنین این چرخ و فلک در نزدیکی بزرگ‌ترین آکواریوم دنیا قرار دارد. آکواریوک کایوکان (Kaiyukan) در اوساکا قرار دارد.

 

در پارک میمون‌ها قدم بزنید

پارک میمون‌ها در ژاپن

 

اگر به دنبال جایی برای قدم زدن در کیوتو هستید، این پارک بهترین جا برای قدم زدن و تجربه‌ی ساعاتی هیجان‌انگیز در قیمت تور ارزان ژاپن است. در کنار منظره‌ی بسیار زیبای شهر کیوتو از بالای این پارک، امکان مشاهده‌ی میمون‌های وحشی نیز در پارک وجود دارد و می‌توانید عکس‌های خنده‌دار زیادی به‌عنوان سوغاتی برای دوستان خود ببرید!

 

قیمت تور ارزان ژاپن

 

از جهنم (jigoku) عکس بگیرید

جهنم  در ژاپن

 

در قیمت تور ارزان ژاپن شهر بپو (Beppu) چشمه‌های طبیعی و داغ (وابسته به حرارت مرکزی زمین) زیادی وجود دارند. هر کدام از این چشمه‌ها به خودی خود بسیار زیبا هستند و مشخصاتی منحصربه‌خود را دارند. شما نمی‌توانید وارد آب شوید، اما عکسبرداری آزاد است. 

 

در مایکا (Maiko) حسابی به خود برسید

 

مایکا در ژاپن

خانم‌ها در ناحیه‌ی دین می‌توانند ظاهری ساختگی و به سبگ گیشا (Geisha) برای خود درست کنند. شما می‌توانید در آنجا آرایشی کاملا ژاپنی داشته باشید و کیمونو بپوشید و سپس عکس بگیرید. این می‌تواند بهترین سوغات از در قیمت تور ارزان ژاپن برای شما باشد. حتی می‌توانید استیکر‌های عکس خود را نیز دریافت کنید. این می‌تواند یکی از هیجان‌انگیز‌ترین راه‌ها برای کسب اطلاعاتی درباره‌ی رسوم و سنت‌های گیشا باشد. 

 

قیمت تور ارزان ژاپن

 

در توکیو گردش کنید

توکیو

 

در قیمت تور ارزان ژاپن بی شک توکیو مدرن‌ترین شهر ژاپن و برتر در انواع تکنولوژی است، اما نمی‌توان گفت سنت و فرهنگ ژاپن در این مدرنیته شدن گم شده است. در کنار همه‌ی معابد، مکان‌های مقدس و تاریخی و درخت‌های شکوفه‌ی گیلاس شما می‌توانید رستوران‌های مدرن، مکان‌های تفریحی مختلف، تکنولوژی پیشرفته و فروشگاه‌های مد روز را ببینید. این شهر را ازدست ندهید و حداقل ۴ روز در توکیو گردش کنید. چیز‌های زیادی برای دیدن در این شهر وجود دارند. 

 

منبع NOMADICMATT


تورهای ویژهنظرات کاربران


ثبت نظر

جهت ثبت نظر ابتدا باید به سایت واردشوید.