راهنمای سفر به سنگاپور | تور ارزان  

منو
 


اخبار مشابه

تورهای مرتبط

خاطرات سفر اخیر

راهنمای سفر به سنگاپور

   از ۰ رای

راهنمای سفر به سنگاپور

راهنمای سفر به قیمت تور ارزان سنگاپور، شامل اطلاعات ضروری و نکات مهم در مورد سفر به تور ارزان قیمت و لحظه آخر سنگاپور است.سنگاپور در سال ۱۹۶۵ مستقل شد و تا پیش از این تاریخ، مستعمره‌ی بریتانیابود. امروزه قیمت تور ارزان سنگاپور به یکی از  پیشتازترین مراکز اقتصادی دنیا تبدیل شده است. این منطقه با توجه به استانداردهای جنوب شرق آسیا، منطقه‌ای گران  است و هر چیزی در آن در مقایسه با مناطق اطراف، دو برار قیمت دارد. جاذبه‌های تفریحی و سرگرمی‌های متعددی در تور لحظه آخری ارزان سنگاپور برای گردشگران وجود دارد: پارک‌های استوایی، غذاهای ارزان چینی و هندی، خرید، پارک‌های موضوعی جذاب، سواحل زیبا و باغ ‌وحشی که در میان بهترین‌های دنیا قرار دارد.

در ادامه با نکاتی مهم درباره‌ی سفر به قیمت تور ارزان سنگاپور آشنا می‌شویم.

اطلاعات ضروری | وضعیت آب‌و‌هوا | بهترین زمان برای سفر | هزینه‌ها | صرفه‌جویی در هزینه‌ها | جاذبه‌ها | فرهنگ غذایی | قوانین خاص

اطلاعات ضروری در تور لحظه آخری و ارزان قیمت سنگاپور

اختلاف ساعت با تهران

سنگاپور در منطقه‌ی زمانی UTC/GMT +8 hours واقع شده و ۴ ساعت و نیم از تهران جلوتر است.

زبان رسمی

انگلیسی، ماندارین، تامیل مالایی

واحد پول

دلار سنگاپور (SGD)

نوع برق شهری

ولتاژ استاندارد برق در سنگاپور ۲۲۰ تا ۲۴۰ ولت و فرکانس آن ۵۰ هرتز است. پریزها و دوشاخه‌ها در سنگاپور از نوع G است که در تصویر زیر مشخص شده است:

سنگاپور

کد کشور

+۶۵

شماره‌های اضطراری

  • پلیس: ۹۹۹
  • آتش‌نشانی و آمبولانس: ۹۹۵
  • آمبولانس برای موراد غیراضطراری: ۱۷۷۷

جهت رانندگی

چپ

فرودگاه بین‌المللی

فرودگاه چانگی سنگاپور

 

قیمت تور ارزان سنگاپور

 

وضعیت آب‌و‌هوا در تور سنگاپور لحظه آخری ارزان قیمت

سنگاپور به خاطر موقعیت جغرافیایی و قرار گرفتن در کنار دریا، معمولا آب‌و‌هوای ثابت و یکنواختی دارد. رطوبت بالا و بارندگی زیاد ویژگی‌های اصلی آب‌و‌هوای قیمت تور ارزان سنگاپور است. میانگین دمای هوا بین ۲۵ تا ۳۱ درجه سانتی‌گراد است. در ۴۰ درصد از روزهای سال، رعد و برق اتفاق می‌افتد و میزان رطوبت نسبی بین ۷۰ تا ۸۰ درصد است. آوریل، گرم‌ترین ماه سال، ژانویه خنک‌ترین ماه و نوامبر مرطوب‌ترین ماه سال برای سفر به قیمت تور ارزان سنگاپور است.

 

بهترین زمان برای سفر به تور سنگاپور ارزان قیمت لحظه آخری

تمام ماه‌های سال می‌توانید به قیمت تور ارزان سنگاپور سفر کنید. این جزیره در تمام طول سال، آب‌و‌هوای گرم استوایی دارد. از آنجایی که همواره تعداد قابل توجهی مسافر کاری در سنگاپور وجود دارد، به ندرت هتل‌های سنگاپور با کمبود مسافر مواجه می‌شوند و قیمت‌های آن‌ها بیشتر ایام سال بالا است. در نهایت اگر نمی‌خواهید بابت اقامت در هتل هزینه‌های گزاف پرداخت کنید از سفر کردن در زمان برگزاری رویدادهای محبوب و تعطیلات ملی مثلا سال نوی چینی،از سفر به قیمت تور ارزان سنگاپور اجتناب کنید. فراموش نکنید که در تمام طول سال بارندگی وجود دارد.

هزینه‌های سفر قیمت تور لحظه آخری ارزان سنگاپور

اقامت

اقامت در قیمت تور ارزان سنگاپور ارزان نیست. بابت یک شب و یک تخت در خوابگاه هاستل، باید مبلغی بین ۱۵ تا ۱۷ دلار سنگاپور بپردازید. بیشتر هاستل‌ها، وای‌فای رایگان، صبحانه‌ی رایگان و برخی از آن‌ها ملحفه‌ی رایگان در اختیار مسافران می‌گذارند. می‌توانید با پرداخت حداقل ۴۵ دلار سنگاپور، اتاقی در یک هتل ۲ ستاره پیدا کنید که امکاناتی مانند تهویه مطبوع، حمام اختصاصی، وای‌فای رایگان و تلویزیون دارد. بیشتر هتل‌های بزرگ، شبی بین ۸۰ تا ۱۱۰ دلار هزینه دارند. از طریق سایت Airbnb می‌توانید اتاق‌های اشتراکی پیدا کنید که هزینه‌ی آن‌ها از شبی ۲۲ دلار شروع می‌شود. هزینه‌ی کرایه‌ی کردن یک واحد کامل در قیمت تور ارزان سنگاپور  از شبی ۸۵ دلار شروع می‌شود.

 

قیمت تور ارزان سنگاپور

 

خورد و خوراک در تور سنگاپور لحظه آخری ارزان

در قیمت تور ارزان سنگاپور می‌توانید انواع مختلف غذا از کشورهای سراسر دنیا را پیدا کنید؛ به خصوص غذاهای هندی و چینی. غذاهای هندی و چینی معمولا بین ۸ تا ۹ دلار هزینه دارند. اگر می‌خواهید غذاهای مخصوص سنگاپوری را امتحان کنید، غذاهای دریایی بهترین انتخاب هستند. تعداد زیادی غذاخوری ارزان در سراسر سنگاپور وجود دارد که غرفه‌های خیابانی دارند و با کمتر از ۶ دلار، انواع غذاها را سرو می‌کنند. قیمت غذا در بیشتر رستوران‌های معمولی از ۲۰ دلار شروع می‌شود. اگر بخواهید خودتان آشپزی کنید، هزینه‌ی تهیه‌ی مواد اولیه برای مدت یک هفته در قیمت تور ارزان سنگاپور، در حدود ۷۵ دلار می‌شود که شامل پاستا، سبزی، مرغ و سایر مواد غذایی اصلی است.

حمل‌و‌نقل عمومی در تور ارزان قیمت و لحظه آخری سنگاپور

در سراسر سنگاپور، تعداد زیادی اتوبوس و تاکسی وجود دارد. متروی سنگاپور هم بسیار گسترده است و از شمال تا جنوب و شرق تا غرب سنگاپور را پوشش می‌دهد.در قیمت تور ارزان سنگاپور قیمت بلیط مترو به مسافتی که طی می‌کنید بستگی دارد اما در مجموع در حدود ۴ دلار قیمت دارد. می‌توانید از کارت‌های سفری توریستی (Singapore Tourist Pass) استفاده کنید که امکان استفاده‌ی نامحدود از مترو برای مدت زمان مشخصی را فراهم می‌کند. کارت یک روزه ۱۰ دلار، دو روزه ۱۶ دلار و کارت سه روزه، ۲۰ دلار قیمت دارد.  

هزینه فعالیت‌های تفریحی در تور سنگاپور لحظه آخری ارزان

در مجموع، هزینه‌ی فعالیت‌های تفریحی در قیمت تور ارزان سنگاپور زیاد گران نیست. برخی از جاذبه‌های قیمت تور ارزان سنگاپور مثل باغ گیاه‌شناسی سنگاپور یا منطقه‌ی حفاظت‌شده‌ی طبیعی بوکیت تیماه (Bukit Timah)، رایگان هستند. هزینه‌ی ورودی باغ وحش سنگاپور، ۴۸ دلار است.

میانگین هزینه روزانه در تور لحظه آخری ارزان قیمت سانگاپور

میانگین هزینه‌ی روزانه در قیمت تور ارزان سنگاپور در حدود ۵۵ تا ۸۰ دلار برای سفر ارزان است. در این بررسی شرایطی در نظر گرفته شده که در آن، در هاستل اقامت کنید، در غرفه‌های غذاخوری ارزان در محله‌ی «هند کوچک» غذا بخورید، بیشتر وعده‌های غذایی را خودتان بپزید و از وسایل حمل‌و‌نقل عمومی استفاده کنید.

با استفاده از این چند راهکار ساده می‌توانید هزینه‌های سفرتان به قیمت تور ارزان سنگاپور را از این مقدار هم کاهش دهید. فراموش نکنید که اگر در محل اقامت بهتر اقامت کنید و بیشتر وعده‌های غذایی را از بیرون و آماده تهیه کنید، این هزینه‌ی شما به مراتب افزایش پیدا می‌کند.

 

توصیه‌هایی برای صرفه‌جویی در هزینه‌های تور سنگاپور قیمت ارزان

از وسایل حمل‌و‌نقل عمومی استفاده کنید

با داشتن کارت‌های سفری توریستی، هزینه‌ی روزانه‌ی شما برای حمل‌ونقل در قیمت تور ارزان سنگاپور، فقط ۱۰ دلار می‌شود. با داشتن این کارت می‌توانید از اتوبوس و مترو به طور نامحدود استفاده کنید.

در خیابان اسمیت غذا بخورید

در این خیابان، غرفه‌های غذاخوری ارزانی وجود دارند که در آن‌ها با کمتر از ۶ دلار می‌توانید غذا بخورید. اینجا بهترین مکان برای امتحان کردن غذاهای حاضری محلی است.

غذای ارزان بخورید

با غذا خوردن در محله‌هایی مثل هند کوچک یا محله‌ی چینی‌ها یا غرفه‌های خیابانی در سراسر شهر، می‌توانید مقدار زیادی در هزینه‌ی غذا خوردن صرفه‌جویی کنید. وعده‌های غذایی عرضه شده در این مناطق، فقط چند دلار قیمت دارند.

 

قیمت تور ارزان سنگاپور

 

کوچ سرفینگ را امتحان کنید

از سایت کوچ‌سرفینگ استفاده کنید تا بتوانید در منزل یکی از اهالی اقامت کنید. به این ترتیب، هیچ هزینه‌ای بابت اقامت نمی‌پردازید. این کار دو حسن دارد یکی اینکه هزینه ی اقامت شما به صفر می‌رسد و دیگر اینکه می‌توانید از نزدیک با اهالی شهر ملاقات کنید و دوستان جدیدی پیدا کنید. هیچ‌ چیزی بهتر از این نیست که یک راهنمای محلی داشته باشید که زیر و بم شهر را به شما معرفی کند.

از آب بسته‌بندی شده استفاده نکنید

آب لوله‌کشی در قیمت تور ارزان سنگاپور ، آشامیدنی است بنابراین لازم نیست که دائم آب‌های بسته‌بندی شده بخرید. یک بطری داشته باشید و آن را پر کنید. این کار علاوه بر اینکه جیب شما را خالی نمی‌کند، برای محیط زیست هم بهتر است.

از تورهای پیاده‌روی رایگان استفاده کنید

شرکت‌های مختلفی مثل Singapore Footprints تورهای پیاده‌روی گردش در شهر دارند که رایگان هستند. این تورها روشی فوق‌العاده برای برای یاد گرفتن در مورد تاریخ، فرهنگ و معماری قیمت تور ارزان سنگاپور هستند.

 

جاذبه های گردشگری سنگاپور

 

 

 

جاذبه‌های گردشگری قیمت تور ارزان سنگاپور

قیمت تور ارزان سنگاپور یکی از شهرهای گران دنیا است. اما این شهر گران علاوه بر مراکز خرید لوکس و مجلل، هتل‌های لوکس و رستوران‌های فوق‌العاده و مشهور، جاذبه‌های دیگری هم دارد. تاریخ زنده و تنوع قومی در سنگاپور بسیار جالب توجه است. فضاهای عمومی و جاذبه‌های گردشگری خانوادگی متعددی در قیمت تور ارزان سنگاپور وجود دارند که می‌توانید اوقات خوشی را به همراه تمام اعضای خانواده در آنها بگذرانید.

قیمت تور ارزان سنگاپور، سیستم حمل‌و‌نقل عمومی گسترده و کارامدی دارد. به همین دلیل، رفتن به گوشه و کنار شهر و بازدید از جاذبه‌های مختلف با استفاده از این وسایل‌ حمل‌و‌نقل عمومی بسیار مقرون‌به‌صرفه و راحت است. با داشتن یک نقشه‌ی متروی سنگاپور، به راحتی می‌توانید مسیر خود را پیدا کنید و به جاذبه‌های مختلف سر بزنید. همه‌جا انگلیسی صحبت می‌شود و علائم و نشانه‌ها به زبان انگلیسی هستند. گشت‌و‌گذار در این شهر در مقایسه با مناطق اطرافش، بسیار راحت و ارزان است.

 

 

قیمت تور ارزان سنگاپور

 

 

۱. مارینا بی سندز (Marina Bay Sands)

سنگاپور

 

گردشگاه لوکس مارینا بی سندز، مجموعه‌ی تفریحی کاملی است که شامل یک هتل، برندهای مشهور، مرکز خریدی با کانال‌های آب که از زیر آن می‌گذرند، موزه‌ی ArtScience و Skypark است. در این مجموعه‌ی تفریحی می‌توانید از هر کدام از جاذبه‌های قیمت تور ارزان سنگاپور، بخش کوچکی را تجربه کنید. سکوی بازدید اسکای‌پارک و یک استخر بی‌نهایت در سازه‌ای شبیه کشتی بالای هتل واقع شده‌اند. فقط مهمانان هتل می‌توانند از این استخر بی‌نهایت استفاده کنند اما بازدید از سکوی بازدید اسکای پارک برای عموم آزاد است. از فراز این سکوی بازدید می‌توانید پل منحنی مارپیچ دوگانه، بندر، باغ‌های خلیج و افق شهری زیبای قیمت تور ارزان سنگاپور را تماشا کنید. بر فراز سنگاپور، می‌توانید در کافه‌ها و رستوران‌ها چیزی بخورید یا از فروشگاه‌ها سوغاتی بخرید. تجمل و زیبایی مارینا بی سندز، گوشه‌ای از جاذبه‌های قیمت تور ارزان سنگاپور را نشان می‌دهد.

 

۲. پرنده‌ی سنگاپوری (Singapore Flyer)

سنگاپور

 

پرنده‌ی سنگاپوری دومین چرخ و فلک بزرگ دنیا است. اگر سکوی بازدید شما را راضی نمی‌کند از فراز این چرخ‌و‌فلک، مناظر زیبای قیمت تور ارزان سنگاپور را تماشا کنید. از میان تورهای مختلف یکی را که برای‌تان مناسب‌تر است انتخاب کنید و به تماشای سنگاپور بنشینید. علاوه بر سنگاپور، از این ارتفاع حتی می‌توانید جزیره‌ی Spice اندونزی و تنگه‌ی Johor را ببینید. انواع مختلف بلیط برای استفاده از این چرخ‌و‌فلک وجود دارد. برخی از آنها شامل نمایش‌های مولتی‌مدیا در مورد تاریخ سنگاپور و مراحل ساخت پرنده‌ی سنگاپوری هستند. پرواز با پرنده‌ی سنگاپوری، نیم ساعت طول می‌کشد. این چرخ‌و‌فلک از صبح زود تا اواخر شب فعال است.

 

قیمت تور ارزان سنگاپور

 

 

۳. باغ‌های خلیج (Gardens by the Bay)

سنگاپور

 

به محض اینکه این فضای سبز زیبا را از فراز مارینا بی سندز ببینید برای دیدن آن از نزدیک مشتاق می‌شوید. این پارک طبیعی ۱۰۱ هکتاری در مرکز قیمت تور ارزان سنگاپور واقع شده و از سه باغ ساحلی مجزا تشکیل شده است: باغ جنوبی خلیج، باغ شرقی خلیج و باغ مرکزی خلیج. بزرگ‌ترین آنها باغ جنوبی است که ۵۳ هکتار وسعت دارد. در باغ شرقی از تماشای پوشش گیاهی متفاوت لذت خواهید برد و از ازدحام و همهمه‌ی شهر دور می‌شوید. در این مجموعه، بازدید از بیشه‌ی ابردرخت‌ها  (Supertree Grove) را از دست ندهید. به قسمت Cloud Forest Dome سر بزنید تا از تماشای بلندترین آبشار داخلی دنیا لذت ببرید و درباره‌ی تنوع زیستی منطقه یاد بگیرید. برای اطلاع از آخرین قیمت بلیط‌ها و زمان تورهای بازدید به وب‌سایت رسمی باغ‌های خلیج  سر بزنید.

 

۴. باغ‌های گیاه‌شناسی

سنگاپور

 

باغ‌های گیاه‌شناسی قیمت تور ارزان سنگاپور یکی دیگر از جاذبه‌های این شهر است که ارزش وقت‌ گذاشتن دارد. اولین جاذبه‌ای که از قیمت تور ارزان سنگاپور در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار گرفت، همین باغ‌های گیاه‌شناسی بود. سنگاپور که چون جنگلی بتنی به نظر می‌رسد به این فضاهای طبیعی نیاز دارد. درختان این باغ را می‌توانید از طریق مسیرهای پیاده‌روی بازدید کنید. در این مجموعه حتما از بخش باغ ملی ارکیده دیدن کنید. بخش‌های دیگر این مجموعه عبارت‌اند از: باغ بونسای، اکوگاردن (eco-garden)، اکولیک (eco-lake) و...

 

 

قیمت تور ارزان سنگاپور

 

۵. محله‌ی چینی‌ها

سنگاپور

 

اگر قبلا به قیمت تور ارزان چین سفر کرده باشید، حضور در محله‌ی چینی‌های قیمت تور ارزان سنگاپور، خاطرات سفرتان را زنده می‌کند. از غذاخوری‌های کوچک گرفته تا فانوس‌های قرمز سنتی، هر نشانه‌ای از قیمت تور ارزان چین که در نظر دارید، در این محله پیدا می‌شود. هیجان و شور و نشاط خاصی در این محله وجود دارد. می‌توانید از مرکز میراث چین بازدید کنید و معبد هندوی Sri Mariamman را که زیبا و شگفت‌انگیز است از نزدیک ببینید. معبد دیگری که تماشای آن خالی از لطف نیست، معبد Buddha Tooth Relic است. اگر سحرخیز باشید می‌توانید مراسم صبحگاهی معبد را ببینید. این محله مکانی فوق‌العاده برای خوردن غذاهای چینی و ارزان، لذت بردن از تماشای فرهنگ متفاوت چینی و خرید کردن است.

 

۶. هند کوچک و خیابان عرب

سنگاپور

 

یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های قیمت تور ارزان سنگاپور، تنوع قومی در مناطق مختلف آن است. البته بیشتر افراد، سنگاپور را به عنوان یک مرکز خرید بزرگ می‌شناسند ولی غیر از مراکز خرید، در بخش‌های قدیمی‌تر شهر، سنت‌های غنی، غذاهای لذیذ و فرهنگ‌های متفاوتی را خواهید دید. نمونه‌ی این تنوع قومی را می‌توان در محله‌ی عرب‌ها و هند کوچک مشاهده کرد. جمعیت هندی‌ها، تاریخی غنی در سنگاپور دارند که به بیش از ۲۰۰ سال پیش بر می‌گردد. نام سنگاپور از معادل سانسکریت کلمه‌ی «شهر شیر» گرفته شده است. این محله امروزه منطقه‌ای پررونق و رنگارنگ است. در این محله می‌توانید غذای هندی بخورید، ساری بخرید و نشانه‌های قیمت تور ارزان هند را ببینید.

 

قیمت تور ارزان سنگاپور

 

در محله‌ی عرب‌ها می‌توانید از مسجد تاریخی سلطان دیدن کنید. این مسجد در سال ۱۸۲۵ ساخته شده است. غیرمسلمان‌ها اجازه‌ی ورود به محل اقامه‌ی نماز ندارند و فقط می‌توانند گنبدهای طلایی و نمای خارجی زیبای مسجد را ببینند. در این محله هم رستوران‌های متعددی وجود دارد. غذا و موسیقی عربی بخشی جدانشدنی از این محله‌ی پرجنب‌و‌جوش هستند.

 

۷. هتل رافلز (Raffles)

سنگاپور

 

این بنای مستعمراتی یکی از آخرین هتل‌های مجلل قرن نوزدهمی است. این هتل در سال ۱۸۸۷ ساخته شده است و بیش از یک قرن به عنوان یکی از نشانه‌های قیمت تور ارزان سنگاپور شناخته شده است. این هتل شهرتی فوق‌العاده به خاطر خدمات و کیفیت غذا داشته است. معماری کلاسیک و باغ‌های استوایی، جذابیت این هتل را دوچندان کرده است. هتل رافلز در منطقه‌ی Colonial District قرار دارد؛ محله‌ای که از چند بنای تاریخی دیگر هم میزبانی می‌کند.

 

۸. موزه و شاپل چانگی (Changi)

سنگاپور

 

سنگاپور هم از وحشت جنگ جهانی دوم در امان نبوده است. موزه و شاپل چانگی، داستان کسانی را تعریف می‌کند که در زمان اشغال توسط ژاپنی‌ها، در رنج و عذاب زندگی می‌کردند. این موزه، نامه‌ها، عکس‌ها، نقاشی‌ها و آثار شخصی بیش از ۵۰ هزار نفر از شهروندان و سربازان زندانی شده در زندان چانگی را به نمایش می‌گذارد. گردشگران این موزه در قیمت تور ارزان سنگاپور می‌توانند برای بازدید از بخش‌های مختلف آن از تورهای همراه با راهنما اسفتاده کنند یا از تورهای صوتی بهره‌مند شوند.

 

قیمت تور ارزان سنگاپور

 

۹. باغ وحش سنگاپور

سنگاپور

 

این باغ وحش به عنوان یکی از بهترین موزه‌های جنگل بارانی دنیا شناخته می‌شود و مکانی فوق‌العاده برای گشت‌و‌گذاری چند ساعته قیمت تور ارزان سنگاپور است. این مجموعه، امکانات کاملی دارد و حیوانات باغ وحش به خوبی حفاظت می‌شوند و در محیط‌هایی شبیه به زیستگاه‌های طبیعی خود نگهداری می‌شوند. اورانگوتان، شامپانزه، گورخر، میرکت، اژدهای کومودو،  ببر سفید، کانگورو و ده‌ها گونه‌ی جانوری دیگر در این مجموعه نگهداری می‌شوند. اگر باغ وحش شما را راضی نمی‌کند و دوست دارید حیات وحش را از نزدیک مشاهده کنید، سافاری رود، سافاری شبانه و پارک پرندگان Jurong هم فرصت‌های مناسبی برای تماشای حیات وحش هستند.

 

۱۰. پارک (Fort Canning)

سنگاپور

 

Fort Canning که زمانی به عنوان پناهگاه نظامی مورد استفاده قرار می‌گرفته، سرگذشتی طولانی و پرفرازونشیب داشته است. این دژ که در سال ۱۸۵۹ ساخته شده، یکی از مکان‌های اصلی دفاعی سنگاپور بوده است. اکنون، در زمان صلح و آرامش، این بنا به عنوان مکانی برای اجرای گروه‌های مختلف هنری در نظر گرفته می‌شود و کنسرت‌ها، تئاترها، فستیوال‌ها و برنامه‌های دیگر در محیط پارک اجرا می‌شود. از دیگر جاذبه‌های این پارک در قیمت تور ارزان سنگاپور، آثاری از گذشته‌ی سنگاپور است که قدمت آنها به قرن چهاردهم میلادی بر می‌گردد. از جمله بانگالوی (خانه‌ی ییلاقی) خصوصی سر استنفورد رافلز، پایه‌گذار سنگاپور.

 

۱۱. جزیره‌ی سنتوزا (Sentosa)

سنگاپور

 

قیمت تور ارزان سنگاپور یک مقصد گردشگری ساحلی نیست اما اگر دل‌تان می‌خواهد تا ساعاتی را در کنار ساحل بگذرانید و از تفریحات ساحلی لذت ببرید، به جزیره‌ی سنتوزا سر بزنید. ساحل سیلوسو (Siloso) جای خوبی برای لذت بردن از ساحل است. گردشگران در این ساحل در زمین‌های مخصوص، والیبال بازی می‌کنند، قایق‌سواری و موج‌سواری می‌کنند. جاذبه‌های ساحلی دیگری هم وجود دارد که یکی از آنها آکواریوم دنیای زیر آب است. در این آکواریوم می‌توانید با دلفین‌ها شنا کنید. یکی از جاذبه‌هایی که در جزیره‌ی سنتوزا حتما باید ببینید، مجسمه‌ی مرلاین (Merlion) است. این مجسمه سر شیر و بدن ماهی دارد و به نماد سنگاپور تبدیل شده است. دژ سیلوسو هم در همین جزیره قرار دارد. انواع ورزش‌های هیجان انگیز آبی را می‌توانید در این جزیره تجربه کنید.

 

 

قیمت تور ارزان سنگاپور

 

۱۲. اورچارد رود (Orchard Road)

سنگاپور

 

بسیاری از گردشگران قیمت تور ارزان سنگاپور در این شهر هیچ کاری جز خرید انجام نمی‌دهند و البته حق هم دارند. قیمت تور ارزان سنگاپور میزبان بهترین مراکز خرید و برترین برندهای دنیا است. در میان مناطق مختلف سنگاپور، اورچارد رود یکی از بهترین‌ها برای خرید است. هر گوشه‌ای از این منطقه که چشم‌ بیاندازید، فروشگاه برندهای برتر را خواهید دید. ۲۲ مرکز خرید و ۶ دپارتمان استور در این منطقه وجود دارد. سینما و سالن‌های مالتی‌مدیا را هم به این مجموعه اضافه کنید. اگر گرسنه شوید، غذاخوری‌های فراوانی در منطقه وجود دارد که غذاهای بین‌المللی از سراسر دنیا سرو می‌کند.

 

۱۳. اسکله‌ی کلارک (Clarke Quay)

سنگاپور

 

این اسکله در قرن نوزدهم یک مرکز تجاری مهم بوده و در حال حاضر هم قطب گردشگری و تجاری قیمت تور ارزان سنگاپور است. پس از ساعت‌ها خرید در اورچارد رود می‌توانید به این منطقه سر بزنید، در رستوران‌های ساحلی غذا بخورید و از تفریحات مختلف لذت ببرید. تاکسی‌های دریایی و کروزهای متعدد از این منطقه به بخش‌های مختلف سنگاپور حرکت می‌کنند.

 

قیمت تور ارزان سنگاپور

 

۱۴. موزه‌ی تمدن‌های آسیایی

سنگاپور

 

اگر هتل رافلز و دژ Canning، شما را راضی نمی‌کند و دوست دارید بیشتر در مورد تاریخ بدانید، از بنای Empress Place دیدن کنید که در سال ۱۸۶۵ و به سبک نئوکلاسیک ساخته شده است. این بنا اکنون میزبان موزه‌ی تمدن‌های آسیایی است که فرهنگ‌های مختلف آسیایی را معرفی می‌کند.

 

۱۵. جزیره‌ی Pulau Ubin

سنگاپور

 

اگر دوست دارید بدانید که قیمت تور ارزان سنگاپور پیش از اینکه به شهر آسمان‌خراش‌ها و هتل‌های لوکس تبدیل شود، چه شکلی بوده و زندگی اهالی آن چطور بوده، از جزیره‌ی Pulau Ubin دیدن کنید. دپارتمان پارک‌های ملی، سفر به این جزیره را «بازگشت به سنگاپور دهه‌ی ۱۹۹۰» نامیده است. زمانی که مردم در روستاهای کوچک و ساده زندگی می‌کردند و مزرعه‌داری و ماهیگیری، شیوه‌ای برای گذران زندگی بوده است.

 

قیمت تور ارزان سنگاپور

 

فرهنگ غذایی در تور لحظه آخری و ارزان قیمت سنگاپور

سنگاپور

 

آشپزی در قیمت تور ارزان سنگاپور بسیار متنوع است و از گروه‌های مختلف قومی ساکن در منطقه الهام گرفته است. نشانه‌هایی از آشپزی هر کدام از این مناطق را می‌توانید در غذاهای سنگاپوری پیدا کنید. چرا که قرار گرفتن در کنار دریا موجب حضور مهاجران از سراسر دنیا شده و این تنوع قومی بر آشپزی هم تاثیرگذار بوده است. تاثیر آشپزی مالایی، چینی، اندونزیایی و هندی را می‌توانید به وضوح در قیمت تور ارزان سنگاپور مشاهده کنید. حتی سنت‌های غربی به خصوص انگلیسی و پرتغالی هم بر آشپزی سنگاپور تاثیر گذاشته‌اند.

 

در قیمت تور ارزان سنگاپور، غذا بخش مهمی از هویت ملی و موضوع صحبت رایج در میان اهالی است. هر کدام از ادیان مختلفی که در سنگاپور وجود دارد، قوانین خاص خود را در غذا خوردن دنبال می‌کنند. مثلا مسلمان‌ها گوشت خوک نمی‌خورند یا هندوها گوشت گاو مصرف نمی‌کنند. جمعیت قابل توجهی از گیاه‌خواران هم در سنگاپور زندگی می‌کنند. در قیمت تور ارزان سنگاپور به راحتی می‌توانید غذاهای ملل مختلف دنیا و رستوران‌های مخصوص هر ملت و فرهنگی را پیدا کنید.

 

 قوانین خاص

اگر قصد دارید به قیمت تور ارزان سنگاپور سفر کنید، باید پیش از سفر بدانید که این کشور، قوانین مهم و گاه سختگیرانه‌ای دارد که اگر به آنها توجهی نکنید به دردسر می‌افتید. یا مشمول پرداخت جریمه‌ی نقدی می‌شوید یا باید به زندان بروید. البته این قوانین نباید مانع شما برای سفر به قیمت تور ارزان سنگاپور شوند و شما را ناامید کنند. سنگاپور، کشور امنی برای مسافران است که جاذبه‌های گردشگری متنوع و متعدد و تنوع قومی فوق‌العاده‌ای دارد. در ادامه با برخی‌ از عجیب‌ترین قوانین سنگاپور آشنا می‌شویم.

 

قیمت تور ارزان سنگاپور

 

در سنگاپور آواز خواندن در مجامع عمومی ممنوع است.  در صورتی که چنین کاری انجام دهید ۳ ماه زندان یا جریمه نقدی یا هر دو در انتظار قانون‌شکنان است.

اتصال به وای‌فای دیگران به عنوان هک در نظر گرفته می‌شد و ممنوع است. جریمه‌ی این کار ۱۰ هزار دلار یا ۳ سال زندان یا هر دو است.

غذا دادن به کبوترها شاید جرم به نظر نرسد ولی در سنگاپور جرم است و اگر این قانون را بشکنید باید ۵۰۰ دلار جریمه بدهید.

نکشیدن سیفون بعد از استفاده از توالت، ۱۵۰ دلار برای‌تان خرج بر می‌دارد!

سیگار کشیدن در مجامع عمومی ممنوع است. خرید سیگار هم غیرقانونی است.

برهنگی در سنگاپور به هیچ‌عنوان قابل قبول نیست حتی در محیط‌های اطراف منزل.

آشغال ریختن روی زمین گرچه در همه‌جای دنیا مذموم است اما در سنگاپور قوانین سخت‌گیرانه‌ای در مورد آن وجود دارد. اگر کسی یک بار این قانون را زیر پا بگذارد باید ۳۰۰ دلار جریمه دهد و در صورتی که برای بار سوم این کار را تکرار کند، باید یک بار در هفته خیابان‌ها را تمیز کند در حالی که کارتی از گردنش آویزان است و روی آن نوشته «من آشغال‌ریز هستم!».

فروش آدامس در سنگاپور ممنوع است. مجازات قاچاق آدامس به این کشور، ۲ سال زندان یا ۱۰۰ هزار دلار جریمه‌ی نقدی است.

بیرون انداختن آب دهان در سنگاپور در مجامع عمومی ممنوع است. اگر کسی این قانون را زیر پا بگذارد، باید ۱۰۰۰ دلار جریمه بدهد.

 


تورهای ویژهنظرات کاربران


ثبت نظر

جهت ثبت نظر ابتدا باید به سایت واردشوید.